Prawda jest taka, że każda kobieta jest piękna i atrakcyjna na swój sposób, ale astrologowie twierdzą, że kobiety urodzone pod znakami Ryb, Wodnika, Koziorożca, Strzelca, Lwa i Skorpiona są szczególnie atrakcyjne dla mężczyzn.

1. Ryby

Kobiety spod znaku Ryb przyciągają mężczyzn swoim urokiem, ponieważ nie boją się wyrażać swoich uczuć i robią to w bardzo pewny siebie sposób. Ryby szukają partnera, który jest silny, a także poważnie myśli o długoterminowym związku. Kobiety spod tego znaku zawsze mogą na nowo rozpalić namiętność, nadając więcej pikanterii. Nie dbają o dobra materialne, stawiając na pierwszym miejscu aspekt duchowy. Ryby wiedzą, że rodzina nie polega na tym, czy coś posiadasz w życiu, ale na zdrowej i pełnej miłości relacji między ludźmi. Dobrze rozumieją potrzeby swoich partnerów i nie mają nic przeciwko przestrzeni osobistej.

2. Wodnik

Uran jest patronem Wodnika, który znany jest z poglądów na temat równości i wolności. Kobiety spod tego znaku zodiaku unikają przyjmowania pomocy od innych, co czyni je niezależnymi i silnymi. Ta cecha bardzo przyciąga do nich mężczyzn, ponieważ potrafią się bronić i brać odpowiedzialność za własne czyny. Kobiety spod znaku Wodnika mają wspaniałe poczucie humoru i bardzo ostry umysł, więc są mistrzyniami w znajdowaniu niemalże genialnych sposobów na rozwiązanie problemów, z którymi się zmagają. Ich oryginalność i niebanalność sprawiają, że są bardzo sympatycznymi i ciekawymi ludźmi. Innowacyjność i odwaga to cechy każdej kobiety spod znaku Wodnika.

3. Koziorożec

Mogą wydawać się zimne i zdystansowane, ale kobiety spod znaku Koziorożca są w rzeczywistości bardzo utalentowane w budowaniu relacji. Ich patronem jest Saturn, więc wiedzą, jak opanować sytuację i sprawić, żeby inni chcieli ich słuchać. Koziorożce to bardzo miłe osoby, mają wspaniały charakter, są hojne i bardzo mądre, zawsze zauważą, kiedy są wykorzystywane. Dlatego manipulowanie tymi kobietami nie jest dobrym pomysłem, ponieważ one natychmiast przejrzą takiego człowieka. To wszystko sprawia, że kobiety spod znaku Koziorożca są bardzo atrakcyjne dla mężczyzn. Są bezpośrednie, ale to nie znaczy, że są przewidywalne.

4. Strzelec

Kobiety spod znaku Strzelec mają odważne i pełne przygód spojrzenie na życie i ciągle szukają nowych doświadczeń. Nie boją się życia, ponieważ zawsze wierzą w to, co najlepsze i nigdy nie popadają w rozpacz w trudnych chwilach. Ich nieprzewidywalność sprawia, że mężczyźni tracą głowę, ponieważ kobiety spod znaku Strzelca są wyjątkowe. Ich otwartość i towarzyskość sprawiają, że są świetnymi przyjaciółkami i partnerkami. Z natury są bardzo hojne, nienachalne i uwielbiają pomagać innym. Kobiety spod tego znaku mają mnóstwo pomysłów i są bardzo zabawne.

5. Lew

Kobiety spod znaku Lwa są bardzo emocjonalne, ponieważ ich patronem jest Słońce. Nie boją się wziąć odpowiedzialności za sytuację i przez to zwracają na siebie uwagę innych. Kobiety spod znaku Lwa przyciągają mężczyzn bez większego wysiłku, ponieważ są bardzo pewne siebie. Nawet jeśli nie są zbyt piękne, będzie to zrównoważone przez ich niesamowite poczucie humoru i miłość do życia. Są niesamowicie utalentowane w tym, co lubią robić, a ich ambitna natura pomaga im osiągać cele.

6. Skorpion

Kobiety spod znaku Skorpion są bardzo emocjonalne i pełne namiętności. Do tego są wyjątkowe według mężczyzn. Patronem jest Pluton, więc kobiety spod tego znaku nie pozwolą się nudzić swojemu partnerowi. W ich relacjach zawsze będzie coś ekscytującego. Nie pozwolą na to, by popaść w rutynę, gdyż to bardzo ich nudzi. Kobiety spod znaku Skorpiona nie boją się zmian i lubią się ciągle rozwijać. Potrafią zrozumieć to, o czym myśli ich partner.

Główne zdjęcie: google