Sukces finansowy i uznanie społeczne nie zawsze oznaczają, że odniosłeś prawdziwy sukces.

Niech zgadnę, o czym myślą mieszkańcy dużego miasta gdy chodzi o „dobrobyt”. Sukces finansowy i szybkie efekty. Jednak nie jest to właściwe myślenie. Przyjrzyjmy się filozofii Yogi Bhajan, twórcy Jogi Kundalini.

Przede wszystkim dobrobyt to nasza zdolność do pozytywnego podejścia do życia, akceptowanie rzeczywistości, cieszenia się z efektów w dłuższej perspektywie. Twój zrównoważony rozwój.

Czy zauważyliście kiedyś, że gdy skupiamy się na jednym aspekcie życia, dochodzi do pewnych problemów. Na przykład dużo czasu poświęcamy na osiągnięcie sukcesu, przy czym zapominamy o relacjach interpersonalnych, szacunku do siebie, granicach, zasadach. Koncentrujemy się na pozytywnym postrzeganiu rzeczywistości - boimy się przyjąć negatywne informacje, abstrahujemy od nich.

Teraz przeanalizuj wszystko, ponieważ brak równowagi w życiu przekłada się nie tylko na ciało i umysł, ale również ma wpływ na zachodzące wydarzenia. Praktyka jogi kundalini jest tak przygotowana, że wykonując kolejne krije, pozbywamy się napięcia. Sprawia to, że będziesz miał inne postrzeganie świata.

Uświadamiamy sobie, co tak naprawdę nas niepokoi, od czego próbujemy uciec, przekierowując uwagę na ciekawsze i bardziej znane aspekty życia. Tak więc joga kundalini uczy nas równowagi, aby osiągnąć pomyślność i sukces w różnych dziedzinach życia. Prowadzi to do pozytywnych emocji i dobrobytu.

5 oznak tego, że jesteś człowiekiem sukcesu

  • Postrzeganie rzeczywistości - umiejętność znajdowania niekonwencjonalnych, nietypowych rozwiązań bez względu na sytuację

  • Podejście do życia, świadomość tego, że pewne przeszkody i trudności są szansą na rozwój

  • Energia i siła, o każdej porze roku. Umiejętność polegająca nie tylko na przyjmowaniu pomocy, rady, ale także na dzieleniu się swoją energią z innymi

  • Świadomość możliwości i talentów. Rozwój osobowości

  • Wdzięczna postawa wobec życia. Miłość bezwarunkowa i szczęście

Główne zdjęcie: zazerkalye.info