Znane rodzeńswto rzadko żyje w harmonii. Jeden z nich prędzej czy później odniesie większy sukces niż drugi, a drugi pozostaje w cieniu. Słynny tandem Angeliny Jolie i Jamesa Havena przeszedł próbę sławy, ale nie mógł stawić czoła osobistemu dramatowi, po którym brat i siostra nie widzieli się przez cztery lata. A tu pojawili się tego samego dnia i prawie w tym samym miejscu. Zbieg okoliczności czy dobry znak?

foto: woman.ru

„Angelina Jolie na zakupach z synem”, „Jolie na spacerze z córką”, „Stylowy wygląd Angie” - gwiazda Hollywood pojawia się na pierwszych stronach gazet z godną pozazdroszczenia regularnością. Paparazziśledzą dosłownie każdy jej krok, więc weekendowe zakupy Jolie nie były zaskoczeniem. Ale tego samego dnia po raz pierwszy od dłuższego czasu publicznie pojawił się mężczyzna, którego śmiało można nazwać jednym z najważniejszych w jej życiu - i przez długi czas to on był najważniejszy.

foto: woman.ru

Publiczne wystąpienia Jamesa w ciągu ostatnich czterech lat można policzyć na palcach jednej ręki - może nie chowa się celowo, ale skutecznie unika uwagi.

Kiedy Jolie adoptowała Madoxa, James jej pomagał, a kiedy inne dzieci zaczęły się pojawiać jedno po drugim, wtajemniczeni donieśli, że Haven nawet mieszkał w domu swojej siostry przez długi czas i uwielbiał wszystkich rosnących siostrzeńców. Nadzorował ich wychowanie, edukację, rozpieszczał dzieci.

Wydawałoby się - idealny związek brata i siostry, silne i sprawdzone więzi rodzinne na przestrzeni lat, ale niestety 2016 dokonał własnych korekt. Angelina i Brad Pitt rozpoczęli postępowanie rozwodowe, które trwało trzy lata. W tym czasie James szczególnie wspierał swoją siostrę i regularnie opiekował się dziećmi. Insiderzy powiedzieli, że młodsi zaczęli nawet nazywać wujka „tatą”.

foto: woman.ru

To wtedy James, który nie założył własnej rodziny (mówią, że jego siostra nie akceptowała żadnej z możliwych narzeczonych), zaczął unikać publiczności.

W tym czasie Jolie starała się w każdy możliwy sposób pozbawić Brada opieki i jakiejkolwiek możliwości zobaczenia się ze spadkobiercami. Jolie była gotowa zdyskredytować swojego byłego ukochanego w jakikolwiek sposób, ale wtedy interweniował Haven. Brat aktorki powiedział, że zamierza zeznawać w sądzie w obronie Pitta. Po tym manifeście w 2017 roku gwiezdny brat i siostra przestali się kontaktować, a James w końcu zniknął z pola widzenia - w ciągu ostatnich 4 lat obserwatorzy spotkali go tylko kilka razy.

foto: woman.ru

Tym bardziej zaskakujące było niedawne, całkowicie otwarte publiczne pojawienie się: James został zauważony w towarzystwie ślicznej blondynki w pobliżu plaży Malibu. Wyglądał niezwykle żywo, śmiał się i gestykulował, a dziewczyna, którą miejscowi identyfikowali jako trenerkę Ashley Raine, śmiała się z jego żartów. James i jego dziewczyna spacerowali po plaży, urządzili mały piknik i ciepło się przytulili, zanim się pożegnali. Najwyraźniej dobrze się bawił - zwłaszcza biorąc pod uwagę, że dawno go nie widziano w kobiecym towarzystwie i w ogóle go nie widziano.

Mniej więcej w tym czasie Angelina robiła zakupy ze swoją córką Zaharą w sklepie Nordstrom - zaledwie kilka kilometrów od Malibu! Oczywiście jest mało prawdopodobne, aby brat i siostra w jakiś sposób poczuli bliskość, ale biorąc pod uwagę mistyczne skłonności Angeliny, jej uwagę na znaki i wreszcie silny związek emocjonalny z Jamesem w przeszłości - co jeśli?

foto: woman.ru

Oczywiście jest za wcześnie, aby mówić o pojednaniu z siostrą nawet dla najbardziej oddanych fanów, ale Haven zdecydowanie przerwał serię publicznego ukrycia. To już dobra wiadomość.

Główne zdjęcie: woman.ru