W ich życiu nie było przysięgi ślubnej przed ołtarzem. Nie brakuje im wielbicieli, ale nie spieszy im się, aby zmienić aktywne życie towarzyskie na spokojne rodzinne ognisko.

Utalentowane, wolne i sławne, myślę, że są całkiem zadowolone ze swojego życia.

Charlize Theron (45 lat)

Jedna z najlepiej opłacanych aktorek na świecie, zdobywczyni nagród i tytułów. W życiu tej pięknej kobiety były oczywiście romanse. Blondynka mieszkała przez 9 lat z aktorem z Irlandii, Stuartem Townsendem, ale para niespodziewanie zerwała.

foto: google

W 2014 roku Sean Penn, po 1,5 roku wspólnego życia, oświadczył się jej, ale do małżeństwa nie doszło. Aktorka skupiła się na wychowaniu dwójki adoptowanych dzieci.

foto: google

Charlize przyznała, że od 5 lat nie miała poważnych romansów. Córka marzy, że jej matka będzie miała partnera.

Patricia Kaas (54)

Urocza francuska piosenkarka i aktorka, której głosu nie sposób zapomnieć. Patricia jest popularna na całym świecie, ale życie osobiste piosenkarki nie jest tak udane, jak jej kariera. Przykładem była rodzina piosenkarki z pięcioma braćmi i siostrami, do którego dążyła, ale nie wyszło.

foto: google

W młodości piosenkarka zakochała się w producencie Bernardzie Schwartzu, ale był żonaty i nie odwzajemnił jej uczuć. Piosenkarce przypisywano romanse z aktorami Andriejem Sokołowem i Gerardem Depardieu. Alain Delon zabiegał o względy początkującej piosenkarki, dawał luksusowe bukiety kwiatów, pojawiali się razem na czerwonym dywanie. (Później piosenkarka zaprzeczała tej informacji).

foto: google

Piosenkarka mieszkała z kompozytorem Philipem Bergmanem przez 6 lat, ale zaczął ubiegać się o jej nieruchomość, a Patricia była zajęta trasą koncertową, para się rozpadła. Relacje Kaas z partnerami są skomplikowane, być może wszystko się zmieni.

Winona Ryder (49 lat)

Winona to słynna amerykańska aktorka, znana z wielu filmów. Aktorka marzyła o ślubie raz na całe życie, czego przykładem byli jej rodzice, którzy mieszkali razem przez 45 lat.

foto: google

Ona sama niejednokrotnie mówiła o tym: „Wolałabym nigdy się nie ożenić niż kilka razy się rozwieść”. I tak się stało.

Aktorka rozpoczęła poważny związek w 1990 roku z Johnnym Deppem, byli zaręczeni, ale zerwali trzy lata później. Ryder miała romans z Davem Pirnerem i Mattem Damonem.

foto: google

Od 2001 roku spotyka się z projektantem Scottem McKinleyem Hahnem, ale nie spieszy się, by go poślubić, najwyraźniej nie chce się później rozwieść.

Naomi Campbell (50)

Angielska supermodelka działala w branży modelingu w latach 80. i 90., była prezeterką kilku programów i zaczęła wystepować w filmach. „Czarna Pantera”, jak ją nazywano, przyprawiła wielu mężczyzn o zawrót głowy.

foto: google

W młodości Naomi spotykała się z Mikiem Tysonem i Sylvestrem Stallone. A po zerwaniu romantycznego związku z Hiszpanem Joaquinem Cortezem modelka na długo dochodziła do siebie.

Modelka był zaręczona z Adamem Claytonem, spotykała się z Robertem De Niro. Dużo rozmawiali o związku Campbella z Rosjaninem Vladislavem Doroninem, prawie doszło do ślubu.

foto: google

Modelka zawsze wierzyła, że lubi starszych mężczyzn. Teraz Noemi ma 50 lat, a jej ukochani są znacznie młodsi. Campbell oświadczano się więcej niż raz, ale jak dotąd czuje się bardziej komfortowo w otwartym związku.

Christine Davis (55 lat)

Christine jest najbardziej znana z roli Charlotte w słynnym serialu telewizyjnym o życiu w Nowym Jorku. Ale w przeciwieństwie do swojej bohaterki aktorka nie dąży do życia rodzinnego.

foto: google

Davis starannie ukrywa swoje życie osobiste przed wzrokiem ciekawskich. Krążyły plotki, że spotyka się z Nickiem Leone, ale ani aktorka, ani reżyser nie skomentowali tego. Wiadomo, że Davis adoptowała dwoje dzieci i żyje z nimi szczęśliwie w Los Angeles.

Nicole Scherzinger (42)

Nicole zasłynęła po zaproszeniu do zostania wokalistką Pussycat Dolls. Później jednocześnie podjęła karierę solową. Piosenkarka zawsze marzyła o byciu żoną i matką, ale coś nie wyszło.

foto: google

Scherzinger była zaręczona z Nickiem Hexumem, wokalistą zespołu 311, ale nigdy nie owyszła za mąż. Kilka razy zaczynała związek i zrywała z zawodnikiem Lewisem Hamiltonem, ale on nie spieszył się z założeniem rodziny. Potem odmówiła Nicole . Para udała się do Watykanu po błogosławieństwo, ale to nie pomogło - rozstali się.

foto: google

Nicole jest teraz w związku z byłym szkockim graczem rugby, Tomem Evansem - być może marzenie o małżeństwie się spełni.

Być może zawiązanie małżeństwo nie jest konieczne, aby być szczęśliwym. To świadomy wybór każdego, który nie wpływa na jakość życia, zwłaszcza sławnych osób.

Główne zdjęcie: google.com