Miliony widzów obejrzało brazylijski serial telewizyjny, zasłużenie nazywany telenowelą, zatytułowany „Mulheres de Areia”. Stąd popularność Glorii Pires, dla której rola w serialu stała się prawdziwym szczęśliwym biletem do świata kina.

Po udziale w kręceniu serialu wystąpiła w innych kultowych brazylijskich filmach, takich jak „Wild Angel” i „Fatal Legacy”. Ale w ostatnich latach kobieta, która ma już 57 lat, zaczęła rzadziej pojawiać się na ekranach.

Jednak wiek nie przeszkadza jej w okresowym pojawianiu się w prasie i demonstrowaniu zmian w jej życiu na portalach społecznościowych. A więc wiadomo, że Gloria pracuje z trenerem personalnym, dobrze się odżywia, przestrzega diety wegetariańskiej i pije witaminy. To prawdopodobnie pomaga jej zachować doskonałą formę.

Pires nie zapomina o stylu. Niedawno opublikowała zdjęcie swojej zaktualizowanej fryzury z podpisem: „Uwielbiam to cięcie”. Trzeba przyznać, że zaktualizowany obraz bardzo pasuje kobiecie.

Ta fryzura to prawdziwy trend w tym sezonie. Do jej stworzenia potrzebne są pasma o różnej długości. Zaleta cięcia polega na tym, że nie wymaga specjalnej stylizacji. Nadaje się również do każdego kształtu twarzy, co tylko świadczy o wspaniałym guście Glorii Pires.

Główne zdjęcie: lemurov.net