Ostatnio surfowałam po Internecie i przeglądałam zdjęcia - w sumie wszystko jak zwykle. Zobaczyłam zdjęcie bardzo atrakcyjnej dziewczyny.

Okazała się tak piękna, że byłam zaskoczona. W końcu postanowiłam dowiedzieć się o niej więcej. Okazało się, że to córka Moniki Bellucci!

foto: binokl.cc

Ogólnie rzecz biorąc, ta aktorka i modelka zawsze zadziwiała mnie swoim wyglądem. Prawdopodobnie każda kobieta chciała być taka jak ona. Ale 16-letnia córka gwiazdy, Deva, prawdopodobnie wkrótce przyćmi swoją mamę. Dziewczyna już jest piękniejsza od Moniki.

foto: binokl.cc

Nawiasem mówiąc, Bellucci urodziła Devę w wieku 40 lat, czyli dość późno. Jej imię oznacza „boska”. A według znaku zodiaku jest również Panną. Nawiasem mówiąc, wybierając imię dla córki, nikt nie wiedział jego znaczenia.

foto: binokl.cc

Jeśli porównamy zdjęcia Moniki i Devy, możemy stwierdzić, że córka przypomina matkę w najlepszych latach. Bellucci starsza doprowadzała wszystkich do szaleństwa swoimi niesamowicie pięknymi włosami, schludnymi rysami twarzy i niesamowitą atrakcyjnością. Ale różnica między krewnymi oczywiście istnieje i jest widoczna.

foto: binokl.cc

Deva, podobnie jak Monica, poświęca swój czas branży modelingu. Chociaż jest dość młoda, jest już zapotrzebowanie na jej pracę. Wiodące marki rozdzierają to na strzępy. Kiedyś tak walczyli o jej matkę.

foto: binokl.cc

Nawiasem mówiąc, po raz pierwszy w tej dziedzinie Deva spróbowała siebie w wieku 13 lat. Wtedy jej rodzice wysłali ją do szkoły modelek. Teraz dziewczynę często można zobaczyć na okładkach magazynów. W zeszłym roku wzięła udział w Milan Fashion Week, reprezentując tam markę Dolce & Gabbana. Warto powiedzieć, że to właśnie z tą marką podpisała swój pierwszy kontrakt, który można uznać za ogromny sukces.

foto: binokl.cc

Popularność Devy rośnie w niesamowitym tempie. Wydaje mi się, że wkrótce zacznie oswajać aktorstwo, dlatego możemy czekać jej pojawienia się na ekranach. W każdym razie ma do tego wszystkie dane i możliwości.

foto: binokl.cc

Ponad 100 tysięcy osób zasubskrybowało Instagram córki Moniki. Niedawno udostępniła zdjęcie ze swoim chłopakiem.

Jeśli mówimy o rodzicach Devy, to niestety rozwiedli się. Każdy z nich znalazł nowego partnera życiowego. Monica poznała artystę, a Vincent rozpoczął kolejny romans z modelką.

foto: binokl.cc

Główne zdjęcie: binokl.cc