Aktorka w nowym obrazie na planie w Madrycie.

46-letnia hiszpańska aktorka, zachowując środki ostrożności, pojawiła się na planie swojego nowego filmu w Madrycie. Penelope Cruz miała na sobie długi szary wełniany płaszcz, rozkloszowane niebieskie dżinsy, czarne body i brązowe zamszowe botki na szerokim obcasie. W życiu aktorka jest niskiego wzrostu i zawsze stosuje tę sztuczkę, aby wizualnie wydłużyć sylwetkę - nosi długie spodnie, które praktycznie zakrywają całe buty.

Hiszpańska gwiazda niedawno zmieniła kolor włosów i obcięła je - z płonącego ciemnego na jasny blond. Nowy wizerunek blondynki z włosami do ramion bardzo pasuje żonie Javiera Bardema.

Aktorka jest teraz zajęta uczestniczeniem w kręceniu filmu swojego ulubionego reżysera Pedro Almodovara, który odkrył talent młodej Penelopy na samym początku jej kariery filmowej. Na razie niewiele wiadomo o nowym filmie, poza tym, że jest to historia dwóch kobiet, które rodzą tego samego dnia.

foto: elle.ru

O nowym projekcie sam autor filmu „Wszystko o mojej matce” opowiadał w wywiadzie: „Wracam do kobiecego wszechświata, do świata macierzyństwa, który zawsze mnie fascynował. Ale w tym przypadku matki bardzo różnią się od tych, które wcześniej grała Penelope”.

foto: elle.ru

Nawiasem mówiąc, Penelope jest teraz aktywnie zajęta pracą, niedawno zakończyły się zdjęcia do filmu „355” z Jessicą Chastain.

foto: elle.ru

foto: elle.ru

Główne zdjęcie: elle.ru