Słynna piosenkarka Céline Dion ma troje dzieci. Niedawno najstarszy syn gwiazdy skończył 20 lat. Jak wygląda René-Charles Angélil i czym się zajmuje?

Różnica wieku nie jest przeszkodą w szczęściu!

Céline Dion poznała swojego przyszłego męża René Angélila, gdy miała 12 lat, a on miał 38 lat. 26-letnia różnica wieku nie przeszkodziła dojrzałemu piosenkarzowi i doświadczonemu mężczyźnie zbudować szczęśliwy związek i przeżyć w małżeństwie 22 lata.

foto: google

Przez lata małżeństwa Céline i René urodzili troje dzieci. Niestety, René nie doczekał narodzin swoich wnuków - zmarł na raka w styczniu 2016 roku w wieku 73 lat.

foto: google

W tym czasie Céline miała 47 lat, a ich dzieci miały 15 i 6 lat.

foto: google

Dzieci Celine Dion

Najstarszy syn gwiazdy w 2021 roku obchodził swoje dwudziestolecie. René-Charles Angélil poszedł w ślady matki i został muzykiem. Czasami nawet występują razem na scenie!

Source: youtube.com

Celine Dion lubi mówić, że jest bardzo dumna ze swojego pierwszego dziecka.

„20 lat temu miałam zaszczyt zostać mamą po raz pierwszy. Moje marzenie się spełniło i zmieniło moje życie na zawsze. Trudno uwierzyć, że minęły dwie dekady. Wszyscy bardzo Cię kochamy, a Twój tata patrzy po tobie z nieba”, napisała piosenkarka na portalu społecznościowym, składając najstarszemu synowi życzenia urodzinowe.

foto: google

Takie słowa, zdaniem fanów, może powiedzieć dziecku tylko bardzo mądra i kochająca matka.

Najmłodsze dzieci Céline Dion i René Angélila urodziły się w 2010 roku. Po zabiegu sztucznego zapłodnienia gwiazda urodziła bliźnięta. Chłopcy mają na imię Eddie i Nelson.

foto: google

To dzieci pomogły Céline poradzić sobie z żalobą po śmierci męża! Nie ma wątpliwości, że chłopcy zawsze będą głównym wsparciem dla matki!

foto: google

Główne zdjęcie: google.com