Wielu jest przekonanych, że Kate Middleton czerpie z życia prawdziwą przyjemność. W końcu jest żoną księcia i matką następców tronu. Co prawda, niewiele osób wie o odwrotnej stronie monety. Jej życie to nie tylko świeckie przyjęcie i piękne suknie, każdego dnia księżna Cambridge musi godzić się z rozkazami królewskiego pałacu.

https://www.instagram.com/p/CMxBQvuFpzF/?utm_source=ig_embed

Niedawno okazało się, jak właściwie toczy się codzienne życie żony księcia. Poranek Kate zaczyna się od joggingu wokół Pałacu Kensington, a potem księżna pływa. „Uważa, że ​​uprawianie sportu pomaga radzić sobie ze stresem. Poza tym Kate uwielbia spacerować w samotności”.

https://www.instagram.com/p/CJ0fGo9liMU/?utm_source=ig_embed

Po śniadaniu Middleton rozwiązuje problemy związane z pracą. Należy przypomnieć, że księżna Cambridge jest powiernikiem kilku fundacji charytatywnych. Często spotyka się też z politykami i przedstawicielami organizacji społecznych, aby rozwiązać ważne kwestie. W wolnych chwilach gotuje obiad dla całej rodziny. Kate przyznała w wywiadzie, że uwielbia spędzać czas w kuchni, ale nie zawsze da się robić to, co się lubi.

https://www.instagram.com/p/CIqvAY-FONH/?utm_source=ig_embed

Pomimo zbyt napiętego harmonogramu, para próbuje zjeść obiad w domu ze swoimi dziećmi. Potem bawią się ze spadkobiercami i kładą ich do łóżka. Przed snem Middleton spędza czas z księciem Williamem. Mogą leżeć w łóżku, oglądać telewizję i jeść wysokokaloryczne przekąski. Wydawałoby się, że nic nie może zakłócić rodzinnej idylli. Jednak ostatnio para poważnie się pokłóciła. Prasa napisała, że ​​księcia zauroczyła przyjaciółka jego żony, Rose Hanbury. Kate dowiedziała się o tym romansie. Najwyraźniej była w stanie zwrócić uwagę męża z powrotem na siebie. Od tego czasu para zaczęła spędzać razem więcej czasu. Middleton próbuje znaleźć czas dla księcia Williama każdego wieczoru.

https://www.instagram.com/p/CHVKgWWlZ9n/?utm_source=ig_embed

Najbardziej nieprzyjemne jest to, że małżonkowie nie mogą podróżować z dziećmi. Protokół królewski wymaga od księżnej Cambridge przestrzegania wszystkich zasad zgodnie z oczekiwaniami. Kate nie może podróżować jednocześnie z mężem i synem. Taka reguła pojawiła się w związku z podróżami lotniczymi. Ten rodzaj transportu był kiedyś najbardziej niebezpieczny. Spadkobiercy nie mogli latać razem, aby uniknąć kłopotów. Nawiasem mówiąc, prezydent USA i wiceprezydent nigdy nie latają razem, zawsze mają różne loty i linie lotnicze. Książę William i Kate Middleton mogą podróżować ze swoim synem George'em do 12 roku życia. Księżna Cambridge martwi się, że nie pozostało zbyt wiele czasu na latanie dookoła świata z całą rodziną.

Główne zdjęcie: obaldela.ru