Słynny aktor Will Smith jest prawdziwym ulubieńcem publiczności. Fani uwielbiają i recenzują filmy z jego udziałem, dlatego zdjęcie, na którym aktor uchwycony jest z siwymi włosami, zaskoczyło wielu internautów.

W Internecie pojawiło się zdjęcie aktora Willa Smitha, na którym jest z niezwykłym kolorem włosów. Przynajmniej fani gwiazdy, przyzwyczajeni do widoku swojego idola z ciemnymi włosami, uważają ten kolor za niezwykły.

Zdjęcie siwowłosego Willa Smitha

Zdjęcie Willa Smitha z siwymi włosami opublikowała aktorka Elizabeth Woods. Rodzina dziewczyny dobrze komunikuje się z Willem, jego dziećmi i żoną. Gwiazda podpisała zdjęcie, mówiąc fanom, że obchodziła swoje urodziny w tropikach ze swoimi najbliższymi przyjaciółmi.

foto: joinfo.com

Na zdjęciu Will Smith jest w zwykłej czarnej koszulce. Gwiazda „Facetów w czerni” niewiele się zmieniła – po prostu uśmiecha się otwarcie do kamery, a tylko jego siwe włosy i broda zdradzają jego wiek.

Subskrybenci Elizabeth byli bardzo zaskoczeni, gdy zobaczyli Willa o niezwykłym kolorze włosów. Niektórzy powiedzieli, że nawet nie zauważyli, kiedy ich idol się zestarzał. Inni przyznali, że nadal nie wierzą, że minęło ponad 20 lat od premiery pierwszej części filmu „Faceci w czerni”, dzięki któremu Will stał się gwiazdą.

foto: joinfo.com

Jednak niektórzy fani aktora powiedzieli, że ich idol nie wygląda tak źle. Zwrócili uwagę na dobry stan skóry gwiazdy i napisali, że kolor włosów jest najmniejszym problemem starzenia się.

foto: joinfo.com

Will Smith ma obecnie 52 lata. Zasłynął dzięki takim filmom jak „Dzień Niepodległości”, „Ja, robot” czy „Jestem legendą”. Oprócz niesamowitej kariery w kinie aktor potrafił również zostać wspaniałym ojcem trójki dzieci. Jego pierwsza żona Sheree Zampino urodziła mu syna Willarda, a Jaden i Willow – druga partnerka Smitha, Jady Pinkett.

Główne zdjęcie: joinfo.com