W Internecie pojawiły się zdjęcia z nowej sesji zdjęciowej Deva Cassel, córki Monici Bellucci i Vincenta Cassela dla Muse Magazine. Deva wypróbowała kilka stylizacji. Autorką zdjęć jest fotograf Juliette Abitbol.

W rozmowie z redakcją Deva zdradziła, jak rozpoczęła swoją karierę w modelingu:

„Zostałam wprowadzona do świata modelingu, gdy byłam bardzo młoda. Mama i tata zawsze zabierali mnie ze sobą do pracy. Ale kilka lat temu naprawdę wkroczyłam w ten piękny świat. Podczas jednej z moich sesji zdjęciowych poczułam „iskrę” i zdałam sobie sprawę, że chcę być częścią tego świata. Moja rodzina zawsze wspierała moje wybory, branża modelowa nie była wyjątkiem. Moi rodzice bardzo pomagają mi w pracy.”

foto: google

foto: google

W ciągu ostatnich kilku lat zrobiła imponującą karierę - Deva kilkakrotnie pojawiła się na okładkach magazynów, wzięła udział w kampanii reklamowej Dolce & Gabbana i wystąpiła na wybiegu.

Deva, córka sławnych rodziców, przywykła do tego, że już jako dziecko znajdowała się w centrum uwagi. Nie lubi jednak rozgłosu i woli nie afiszować się ze swoim życiem.

„Kiedy byłam mała, postrzegałam swoich rodziców jako mamę i tatę. Podziwiam ich talenty i jestem dumna z tego, co osiągnęli przez te lata, ale w moich oczach pozostają mamą i tatą. Staram się bardzo uważać na to, jak wykorzystuję swój publiczny wizerunek” - dodaje Deva.

foto: google

foto: google

foto: google

Nie tak dawno temu Deva Cassel wystąpiła w kolejnej sesji zdjęciowej - wielu użytkowników Internetu zaczęło porównywać zdjęcia z Deva z wczesnymi sesjami zdjęciowymi Monici Bellucci.

Główne zdjęcie: google.com