Widzieliśmy już dziwne przyjaźnie, ale gęś i kucyk, jako przyjaciele? Coś nowego!

Zeszłego lata SPCA w Bucks w Pensylwanii odpowiedział na donosy o przemocy na zwierzętach i odkrył coś smutnego. W starej stodole był tuzin kaczek, dwa pawie, gęś i kucyk, żyjące w złych warunkach. Uratowane zwierzęta wzięto do Quakertown, by przywrócić je do zdrowia.

foto: inspiremore.com

Właściciele zwierząt przyznali się do winy i zapłacili grzywne. Tymczasem BCSPCA rozpoczęło ocenę ich obrażeń i przygotowali ich do nowych, kochających domów. Członkowie personelu zauważyli, że kucyk Waffles i gęś Hemingway utworzyli więź mieszkając w starej stodole.

Szybko okazało się, że są najlepszymi przyjaciółmi.

„Są razem w stodole i pracownik zauważył, że ​​Hemingway kładzie głowę na szyi Waffle” mówi Cindy Kelly: „To było bardzo słodkie”.

foto: inspiremore.com

Waffles był leczony przez infekcję i gdy zabierano go na zabieg, jego przyjaciel Hemingway bardzo zdenerwowany. SPCA opowiedzieli tą historię na swoich portalach, a potem mówiła o tym stacja WFMZ. Gdy ludzie usłyszeli o ich przyjaźni, stali się popularni i wkrótce wysłano mnóstwo aplikacji adopcyjnych.

Ponad 150 osób chciało adoptować Waffles i Hemingwaya, ale zrobili to Maddie i Nick, para z małą farmą w południowo-wschodniej Pensylwanii. Maddie ma konia Peabody, kozy i inne zwierzęta, które chciały przyjaciela.

W dniu adopcji Maddie i Nick przywieźli przyczepę dla koni i przygotowali się na załadowanie na nią kucyka. Okazało się to niepotrzebne - Waffles zobaczył swojego przyjaciela w środku i wskoczył za nim!

foto: inspiremore.com

„W nowym domu są inne konie, kozy i inne zwierzęta” - mówi Cindy. „To idealny miejsce dla zwierząt”.

Gdy wysiedli z przyczepy w Good Enough Farmette, przyjaciele poczuli się jak w domu.

„Hemingway poszedł na kąpiel w basenie, a Waffles ochoczo leżał w trawie” - mówi Cindy. Waffles zaprzyjaźnił się z koniem Peabody, a Hemingway ochoczo chronił swe nowe stado.

Waffles trenuje obecnie, by być koniem terapeutycznym. Uwielbia małe dzieci, odwiedzające go, bo zostaje wtedy wyszczotkowany i wypielęgnowany. Hemingway ma teraz basen dla siebie i uwielbia się w nim kąpać.

foto: inspiremore.com

Ci przyjaciele dostają miłość i uwagę, za którą tęsknili i kochają każdą minutę! To także gwiazdy, mające fanów na całym świecie. Byli nawet w tv na żywo, by odebrać nagrodę „Good Morning America Pet of the Year”.

foto: inspiremore.com

Kochamy szczęśliwe zakończenia! Otrzymały one pomoc i nowe życie ponieważ ktoś coś zobaczył i zadzwonił do SPCA!

Zobacz film niżej, na którym Waffles i Hemingway idą do domu:

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: inspiremore.com