Wielkie przeboje wcale nie są łatwe do wykonania przez uczestników konkursów telewizyjnych typu „Mam Talent!”. Tym bardziej, jeśli oryginalna wersja wybranego utworu jest bardzo dobrze znana i lubiana przez wszystkich. Na pewno piosenka pod tytułem „Bohemian Rhapsody” brytyjskiego zespołu Queen jest takim przebojem. Genialny wokalista Freddie Mercury jest niezwykle trudny do naśladowania i bardzo niewielu ludzi ma to, czego potrzeba, aby mu dorównać.

Jesse Pardon to utalentowany nastolatek, pochodzący z Holandii, który zasłynął w holenderskim „The Voice Kids”. Kiedy Jesse wkroczył na scenę, wyglądał na zdenerwowanego, był ubrany w to, czego można oczekiwać po nastolatku – dżinsy, koszulkę z czarną marynarkę i buty do tenisa. Aparat na zęby podkreślał jego młodzieńczy wygląd.

Rodzina Jessego bardzo się denerwowała za kulisami, gdy oglądali to niezwykłe wydarzenie w życiu ich młodego syna, byli bardzo emocjonalni i wydawali się bardzo dumni.

Publiczność i jeden z jurorzy wstali ze swoich miejsc w podnieceniu, gdy ten utalentowany młody chłopak pokazał światu, że muzyka jednoczy ludzi w każdym wieku i w każdym kraju.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: podaj.to