91-letnia Julia Lewis to mistrzynia obchodów specjalnych okazji. Zademonstrowała to, gdy dotarła do końca fizykoterapii i rehabilitacji w domu opieki zdrowotnej Golden Age w Greenwood i nie mogła powstrzymać radości!

Po ćwiczeniach Julia okazała radość w ulubiony sposób.

Pracownicy włączyli „Jailhouse Rock” Elvisa Presleya i cofnęli się dla kobiety. Z uśmiechem Julia wyszła na środek i zatańczyła w najbardziej uroczy sposób. Było jasne, że to nie był jej pierwszy taniec!

foto: inspiremore

Golden Age udostępniło film na Facebooku i szybko stał się popularny. Już z samego opisu łatwo zrozumieć czemu!

Panna Julia to długoletnia rezydentka, która niedawno wróciła ze szpitala i ukończyła terapię.

foto: inspiremore

Zmieniła chodzik na buty do tańca, a dziś rano powiedziała: „Sprawiacie, że czuję się tak dobrze, że chcę tańczyć! Nie macie nic przeciwko, jeśli to zrobię? Kocham życie! ”Śmiało, Julio!

foto: inspiremore

Kochamy to i świętujemy z tobą! Czy wspominaliśmy, że ma 91 lat?

When they say they ‘celebrate life’ at Magnolia Springs Southpointe, boy do they mean it! Miss Julia is a long time resident, who recently returned from a hospital stay and is graduating from therapy services with Golden Age. She’s ditched the walker for her dancing shoes, and this morning she said, “You’ve got me feeling so good, I want to dance! Do you mind if I do the jitterbug to celebrate? I’m loving life!” Of course we don’t mind, Julia! We love it and we’re all celebrating with you! Did we mention she’s 91 years young?

Gepostet von Golden Age Home Health Care, LLC am Mittwoch, 15. Januar 2020

Source: facebook.com

Główne zdjęcie: inspiremore.com