Linia anioła stróża jest linią na dłoni równoległą do linii życia. Jest to dosyć nietypowe i rzadko spotykane. Posiada to niewiele ludzi na świecie. Ludzie, którzy mają tą linię, są ludźmi wyjątkowymi oraz często trafiającymi na cuda.

Czytanie z dłoni jest także określane terminem wróżenia z ręki bądź chiromancją i posiada niezwykle długą historię. Ten zwyczaj zaczęto wprowadzać w żcyie w starożytności. Jeste on bardzo tajemniczy oraz i fascynujący. Każdy człowiek posiada jedyny w swoim rodzaju układ linii. Spoglądając na czyjąś dłoń jesteśmy w stanie wyczytać z niej wiele interesujących rzeczy na temat tej osoby, a także na temat jej przyszłości. Większa część ludzi ma 6 najbardziej istotnych linii: linia życia, linia głowy, linia serca, linia losu, linia słońca oraz linia merkurego.

foto: kobieta.onet.pl

Jednakże niektóre dłonie potrafią pokazać nam różne nietypowe i rzadkie znaki. Jedna z nich to linia anioła stróża.

Jest ona blisko kciuka. Zwykle jest krótka i lekko niewyraźna, lecz jeśli ją masz, z pewnością ją zauważysz.

foto: kobieta.onet.pl

Jednakże jeśli jej nie masz, sprawdź linie twojej dłoni nie mają kształtu litery M. Także jest ona dobrym znakiem, ponieważ jest oznaką sprzyjającego losu. Zdarza się niezwykle rzadko, a osoby oznaczone taką literką są osobami bardzo utalentowanymi, mającymi świetną intuicję i odnoszącymi sukcesy życiowe. Literę M posiadali wielcy prorokowie oraz przywódcy. Osoby z takim znakiem posiadają świetny charakter, talenty, szósty zmysł oraz potężną siłę.

Jakie ma znaczenie linia anioła?

Zwana ona jest także linią Marsa bądź kolejną linią życia, oznacza wyjątkowe szczęście.

Posiadają ją osoby, którymi opiekuje się ktoś z góry, często nazywany aniołem stróżem bądź inną siłą wyższą. Osoby, które ją posiadają, cieszą się wyjątkowym dobrobytem w życiu. Często przeżywają one poważne wypadki oraz katastrofy.

Ludzie posiadający linię anioła stróża posiadają mocną osobowość i potrafią sobie ze wszystkim poradzić. Z łatwością pozbywają się wszelkich problemów, zawsze są optymistami i osiągają postawione sobie cele. Wydaje się, jakby ich życie zostało celowo ukierunkowane na sukcesy.

Im dłuższa linia, tym lepsza. Lecz nawet jeśli jest ona o wiele krótsza niż linia życia, nadal jest dobrym znakiem. Ci ludzie wygrywają wszystkie życiowe potyczki.

Linia na lewej dłoni widoczna jest w chwili narodzin. Jest to ochorna odziedziczona z genów. Linia na prawej dłoni pojawia się w jakimś momencie życia za ważne zasługi.

Ważne są również linie na nadgarstkach, znane także jako linie Rascetta. Duża ich liczba równa się długości naszego życia. 4 linie równają się długowieczności, a 1 linia równa się śmierci przed osiągnięciem trzydziestego roku życia.

Główne zdjęcie: kobieta.onet.pl