Kayla Filoon jest wolontariuszką w schronisku dla zwierząt w Filadelfii. Od ubiegłego roku wyprowadza psy. Kayla uwielbia wolontariat i ma więź ze wszystkimi swoimi psami schroniskowymi, ale jeden pies naprawdę zdobył szczególne miejsce w jej sercu.

Russ jest bezpańskim psem, który przybył do schroniska w okropnym stanie. Biedny czworonóg miał poważną niedowagę, brakowało mu sierści i był bardzo posiniaczony. Ponadto Russ cierpiał na kaszel i infekcje skórne. 4-letni Pit Bull miał dość żałosny wygląd, gdy siedział w swojej klatce, wpatrując się w oczy Kaylę.

foto: podaj.to

Kobieta postanowiła wziąć psa o niefortunnym wyglądzie na spacer i była zaskoczona, gdy odkryła, że ​​Russ był właściwie bardzo grzeczny. Nie denerwował się ani nie szczekał jak inne psy, a także wykazywał bardzo serdeczną stronę swej natury. Russ pokazał również, że ma wiedzę na temat podstawowych komend. Właśnie wtedy Kayla zdecydowała, że ​​adoptuje psa.

foto: podaj.to

Kayla wiedziała, że ​​musi działać szybko – schronisko borykało się z brakiem miejsc i dużym napływem zwierząt, co narażało Russa na uśpienie. Więc następnego dnia kobieta szybko wypełniła dokumenty i przywiozła Russa do domu.

foto: podaj.to

Russ spędził niecałe 2 tygodnie, mieszkając z Kaylą, a zdjęcia już pokazały, jak dobre więzi są między psem a właścicielką. Jasne jest, że jest Russ to milutkie i kochane zwierze. Na zdjęciach on zawsze siedzi razem z Kaylą na kanapie lub leży na łóżku przytulając się do kobiety. Pies jest tak uroczy, że po opublikowaniu tych zdjęć w mediach społecznościowych, stał się gwiazdą internetu.

foto: podaj.to

„Kiedy siedzę w krześle i odrabiam lekcje, Russ zawsze próbuje znaleźć sposoby, by się ze mną przytulić. Mamy jeszcze jedną wolną sofę, a na podłodze stoi łóżko Russa, ale on nie chce usiąść nigdzie indziej. Tak więc zawsze kończy się przytulaniem” – wyjaśnia Kayla. I dodaje: „On ma w sobie tak dużo miłości. Gdy leżę w łóżku, on wkłada głowę pod moje ramię lub nawet próbuje położyć się na mojej klatce piersiowej”.

foto: podaj.to

Cóż za urocza para. Kayla ma nadzieję, że ich wspólne zdjęcia pomogą zainspirować innych ludzi do adopcji psów ze schroniska i zapewni im kochające domy.

foto: podaj.to

Główne zdjęcie: podaj.to