Skandaliczne zachowanie lekarza, który bada noworodka, obiegło cały internet. Nic dziwnego, że wywołało taką burzę. Minuta nagrania ciągnie się w nieskończoność i ciężko obejrzeć filmik w całości. Aż trudno uwierzyć, że mężczyzna tam występujący to rosyjski pediatra, który zajmuje się badaniem dzieci od wielu lat, a to było pierwsze badanie malucha.

Tak mocne uściski i ruchy, dla noworodka mogą skończyć się tragicznie, jednak ten lekarz jest innego zdania. Dziwi nas, że do tej pory nikt nie nagrał tego, co wyprawia się w tym gabinecie!

Maluch cały czas płacze i bardzo głośno krzyczy, pediatra wyraźnie zadaje mu ból, a rodzice nie mogą na to patrzeć! Kiedyś takie zachowania uchodziły za normalne, jednak w dzisiejszych czasach to zdecydowanie skandal. Inni lekarze potwierdzili, że takie zachowanie jest dla noworodka niebezpieczne, ponieważ nie jest jeszcze odporny na tak gwałtowne ruchy, a w ich wyniku mogą powstać mikrowylewy.

Mamy nadzieję, że lekarz zmienił swoje postępowanie, albo nie pracuje już z dziećmi. Aż przykro patrzeć na takie nagranie. Łzy same się cisną do oczu! Na całe szczęście, maluchowi nic się nie stało. Jeśli macie mocne nerwy zobaczcie sami, co tam się wyprawiało:

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com