Masz ponad 50 lat? Potrzebujesz zupełnie nowego wyglądu? Chcesz wyglądać młodziej i radośniej? Jest takie miejsce na świecie, w którym twoje życzenie stanie się rzeczywistością. Poznaj salon kosmetyczny MakeOverGuy i jego utalentowanego właściciela Christophera Hopkinsa.

Barbara ma 70 lat, ale jej dusza jest wciąż spragniona nowych wrażeń. Czując się młodszą, niż faktyczne ma lata, kobieta postanowiła znaleźć odpowiednią osobę, która dokona jej transformacji. Znalazła stronę MakeOverGuy Christophera. I nie pożałowała!

foto: google

Christopher podjął wyzwanie, zwłaszcza że Barbara dała mu swobodę robienia tego, co według niego jest dla niej najlepsze. Doświadczone ręce Christophera zaczęły działać od jej włosów. Natychmiast je skrócił i stylizował, nadając kobiecie zupełnie nowego wyglądu. Wynik był niesamowity.

foto: google

Teraz Barbara ma nowy kolor włosów, taki, jakiego właśnie chciała. Oprócz tego dobrze znana Amy Goulett wykonała perfekcyjną robotę, nakładając nowy makijaż. Wyniki sprawiły, że Barbara zaniemówiła. Reakcja kobiety na swój nowy wygląd jest bezcenna.

„Bardzo mi się podoba ta nowa ja. To, kim czuję się wewnętrznie, teraz naprawdę odzwierciedla mój wygląd. Jestem bardzo podekscytowana z tego powodu” – przyznaje się kobieta.

Christopher jest od lat znany jako mistrz stylizacji. Od początku lat 90. oferował swoją pomoc, aby kobiety były szczęśliwe i czuły się wspaniale. Karierę rozpoczął w Minneapolis, otwierając salon Christophera Hopkinsa. Od samego początku salon ten był prawdziwym sukcesem.

Zmotywowany pomysłem ulepszenia kobiecego stylu, przemianował swój salon na „Revamp Salonspa”. To bardzo pozytywnie wpłynęło na jego działalność. Wkrótce otworzył swój drugi salon pod nazwą „MakeOverGuy”.

foto: google

Kobiety z całej Ameryki odwiedzają Christophera i jego zespół. Jakość usług, jakie otrzymują, zmusza je odbywać setki mil podróży. Satysfakcja i szczęście widoczne na twarzach kobiet to powszechne zjawisko. Christopher wie, jak uszczęśliwiać kobiety, a one naprawdę doceniają to!

Obejrzyj filmik i zobacz, co artystyczne ręce Christophera potrafiły dokonać w przypadku Barbary.

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: google.com