Niektóre znaki zodiaku to wczesne ptaki, które ZAWSZE muszą wcześniej się położyć, żeby wstawać o świcie. Inne są bardziej jak nocne sowy, które najlepiej pracują w nocy, a spać idą dopiero nad ranem.

Cokolwiek preferujesz, jasne jest to, że każdy znak zodiaku ma preferencje dotyczące czasu pójścia do łóżka.

Poniżej dowiesz się, jaki jest najlepszy czas na spanie dla Twego znaku zodiaku.

foto: google

Baran

Baran powinien iść spać przed 21:00. Jego dzień jest niezwykle pracowity i zawsze wypełniony wieloma różnymi obowiązkami i zajęciami. Właśnie z tego powodu osoby spod znaku Barana potrzebują każdej godziny snu, jaką mogą uzyskać, aby być w najlepszej formie w ciągu dnia.

Byk

Byk najlepiej funkcjonuje rano – dla niego to najlepsza pora dnia, żeby pozałatwiać sprawy. Z tego powodu potrzebuje dobrego nocnego wypoczynku. Najlepszy czas na pójście do łóżka dla Byka to godzina 22:00, ponieważ nie tylko zapewni to zdrowy sen, ale także nie wymusi rezygnacji z wieczorowych rozrywek.

Bliźnięta

Bliźnięta mają zły nawyk zbyt późno iść do łóżka. Czasami osoby spod tego znaku mają tak dużo na głowie, że po prostu nie może zasnąć! Niemniej jednak wolą wstawać wcześnie, aby rozpocząć dzień, więc stara się również iść spać wcześnie, jeśli to możliwe. Najlepszym czasem na to jest godzina 23:00, dzięki czemu osoby te mogą robić to, co chcą do późnego wieczora, a rano będą szczęśliwe.

Raki

Rak lubi wstawać wcześnie, ale zwykle nie idą spać do późna. Idealny czas na spanie to godzina 22:30. Osobie spod tego znaku może być ciężko trafić do łóżka przed 23:00, ale Rak musi oszczędzać swoją energię, aby czuć się wypoczętym i zrelaksowanym przez resztę dnia.

Lew

Pora snu, która jest odpowiednia dla Lwów, to 24:00. Oni po prostu nie mogą położyć się wcześniej, ponieważ mają za dużo do zrobienia w nocy. Lwy lubią siedzieć do późna, rozmawiając z przyjaciółmi lub po prostu oglądać swoje ulubione programy telewizyjne. Osoby te NIGDY nie są gotowe na poranek, niezależnie od liczby godzin snu, więc wolą spać do późna.

Panna

Panna jest metodyczna i zawsze planuje z wyprzedzeniem. Aby uzyskać przewagę, której potrzebuje w ciągu dnia, lubi wstawać NAPRAWDĘ wcześnie. Najlepszy dla niej czas na sen to 20:00. Panna musi upewnić się, że będzie na szczycie energii z samego rana, aby wszystko pozałatwiać.

Waga

Waga NIE jest – powtarzam... NIE jest wczesnym ptakiem. Zawsze jest zrzędliwa rano i wydaje się, że nie może wstać bez naciskania przycisku drzemki budzika co najmniej kilkanaście razy. Lubi siedzie do późna i relaksować się po długim dniu. Najlepszy czas na pójście do łóżka dla niej to północ.

Skorpion

Skorpion to całkowita nocna sowa. Uwielbia siedzieć do późna, aby czytać lub oglądać Netflix, i szczerze mówiąc, po prostu nie chce niczego przegapić, bez względu na to, jak późna godzina może już być. Osoby spod tego znaku nienawidzą poranków i zwykle budzą się zmęczone. Preferowaną porą snu dla Skorpiona jest 1 w nocy.

Strzelec

Strzelec to PRAWDZIWA nocna sowa. Całą swoją pracę wykonuje w środku nocy i szczerze mówiąc, ma najwięcej energii, kiedy jest w stanie spać do południa. Osobom tym ciężko jej zasnąć wcześnie, ponieważ maja tyle rzeczy, które chcą zdążyć w ciągu doby. Wolą iść spać o 2 w nocy.

Koziorożec

Koziorożec uwielbia być odpowiedzialny. Nigdy nie ucieka od obowiązków. Aby jak najlepiej wykorzystać swój dzień, woli wstać SUPER wcześnie, więc potrzebuje dużo odpoczynku. Idealny dla niego czas na pójście do łóżka 22:00. Nie za wcześnie, nie za późno i idealna ilość snu na to, czego potrzebuje.

Wodnik

Wodnik uważa, że tak fajnie jest siedzieć do późna. Uwielbia czytać książki i oglądać telewizję do późnych godzin nocnych. Preferowany czas na spanie to 24:00 – nie dlatego, że jest z przyjaciółmi lub spaceruje po mieście, ale dlatego, że spędza wieczór ze swoją ukochaną osobą.

Ryby

Ryby NIE lubią wstawać wcześnie. W ogóle. NIGDY.

Ich łóżko jest ich ulubionym miejscem i NIENAWIDZĄ konieczność wstawania. Niemniej jednak Ryby lubią też iść spać wcześnie i spać tyle, ile się da. Szczerze mówiąc ... po prostu uwielbia spać. Najlepszy czas, żeby się położyć, to 23:00.

Główne zdjęcie: google.com