Ten głos zachwycił miliony ludzi. Nieprzeciętnie utalentowana bezdomna kobieta

Pewien policjant patrolując nocą ulicę w Los Angeles spotkał bezdomną kobietę, z którą nawiązał rozmowę. Było widać, że kobieta ma przy sobie cały swój dobytek, który mieścił się na jednym małym wózku. Policjant nie wiedział jednak, że kobieta posiada także pewien niecodzienny skarb. Zrozumiał to dopiero wtedy, gdy zaczęła ona śpiewać. Szybko zaczął filmować sytuację, a głos kobiety na pustym peronie odbijał się od ścian tworząc niesamowitą akustykę.

Nagranie zachwyciło wszystkich policjantów na komisariacie. Zdecydowali się oni przekazać je centrali policji w Los Angeles, którzy umieścili je na twitterowym koncie policji z napisem:

„4 miliony ludzi nazywa Los Angeles swoim domem. To 4 miliony osób i 4 miliony głosów. Czasem wystarczy po prostu zatrzymać się i wsłuchać w najkruchszy z nich, aby usłyszeć coś pięknego.” Hektor Guzman, rzecznik policji w Los Angeles stwierdził, że żaden z jego policjantów nie spotkał więcej tej kobiety podczas patrolu.

Szef policjantów przyznał: to było poruszające za pierwszym razem i za każdym kolejnym ma taką samą siłę. Sam obejrzałem to nagranie prawie 50 razy. Z tego wszystkiego wynika jednak proste przesłanie – musimy czasem zatrzymać się i wsłuchać w głos drugiej osoby – kto wie, co usłyszymy?”

Trudno nie zgodzić się z komendantem.

Główne zdjęcie: chwilesloneczne.blogspot.com