Czasami związek to coś więcej niż tylko znalezienie odpowiedniego partnera. Niektóre osoby szukają tylko towarzystwa na chwilę. Podczas gdy wiele osób szuka wieczności, jest wielu, którzy chcą zachować swobodę i nie są zainteresowani długą relacją. Ta preferencja różni się w zależności od osoby.

Baran

Dla Barana najlepszą częścią związku jest pogoń. Tak długo biega za kimś, że gdy w końcu jest on przekonany do bycia z nim, staje się zimny, traci zainteresowanie i wycofuje się, nie zwracając zbytniej uwagi na to, co dzieje się z tą osobą.

Bliźnięta

Bliźnięta zwykle idą w kierunku tego, co interesuje je w tej chwili. Ale poddają się, gdy ktoś nie zwraca na nich uwagi. Nie poświęcają czasu rzeczom, które na to zasługują i nigdy nie są gotowe zainwestować w długi związek, chyba że są naprawdę oczarowany drugą osobą.

Strzelec

Strzelce uważają, że nie mają czasu ani energii na utrzymanie, a nawet zbudowanie nowego związku. Wolą, by ich relacje były krótkie i słodkie, a następnie znikają, gdy coś innego przyciągnie ich uwagę lub ożywi ich niezależność.

Lew

Lwy zawsze są wokół ludzi, któzy są nimi zainteresowani. Gdy ktoś przestaje im poświęcać uwagę, nie wahają się przejść do następnej osoby, która da im potrzebną uwagę.

Koziorożec

Koziorożce kierują się przede wszystkim karierą. Nie chcą się angażować tylko dlatego, że nie chcą otworzyć swojego serca i nie chcą ryzykować. Bezinteresowne relacje są właśnie dla nich. Jest to bezpieczne i wygodne.

Główne zdjęcie: pinkvilla.com