Stworzenia rodziny i zaangażowanie się w relacje małżeńskie nie jest priorytetem dla wszystkich. Niektórym osobom bycie singlem daje niezależność i magiczną swobodę wypowiedzi, które czują, że mogą stracić, jeśli będą musieli poświęcić się tylko dla swojego partnera. Astrologia może pomóc ci zrozumieć, dlaczego niektórzy są tacy. Oto trzy znaki zodiaku, które według astrologów najprawdopodobniej boją się zawrzeć związek małżeński.

1. Wodnik

Wodnik bardzo potrzebuje czasu dla siebie i wolności. Widzi on w życiu mnóstwo możliwości. Osoby spod tego znaku boją się małżeństwa, ponieważ nie chcesz czuć się ograniczone. Niemniej jednak są to lojalni i oddani partnerzy, kiedy już się w to angażują. Dają swoim partnerom niezależność, którą oczekują otrzymać w zamian. Są to osoby dalekie od bycia zaborczymi, ale bardzo się boją, że nie będą traktowane tak samo w zamian. Wodnik jest idealistą, który chce prawdziwej miłości, ale robi wszystko, aby strzec swojej niezależności i mieć bardziej swobodne relacje.

2. Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca są energiczne i ciekawe wszystkiego, a także mają ogromne pragnienie życia. Tym, czego pragną bardziej niż miłość w związku, jest intensywne doświadczenie i przygoda. Dla ustatkowane i nudne życie oznacza, że ​​wcale nie żyją. Boją się małżeństwa, ponieważ myślą, że będą się nudzić lub staną się nieciekawe dla kogoś innego. Strzelcy chcą mieć pasję i emocje na co dzień i boją się, że zaakceptowanie rutynowej miłości odmówi im tego.

3. Bliźnięta

Bliźnięta uwielbiają interesować się i angażować się w różne relacje, ale wciąż są to osoby wrażliwe. Obawiają się tego, co się stanie, jeśli partner dowie się o ich słabych stronach. Bliźnięta są z natury dualistyczne i są ogólnie znane z tego, że mają podwojenie wszystkiego, co może obejmować ich życie miłosne i partnerów. Wiedzą jednak, że mają tylko jedno serce, dlatego tak bardzo dbają o to, komu je oddać. Dopóki nie znajdą kogoś, komu mogą zaufać całym swoim sercem, Bliźnięta mogą długo zwlekać z podjęciem kluczowych decyzji.

Główne zdjęcie: magia.onet.pl