Nie uwierzysz, czego dokonała ta kobieta, jak bardzo potrafiła odmienić swoje ciało!

Anna Pesce ma 85 lat, jest emerytką i mieszkanką Nowego Jorku. Od wielu lat zmaga się z które powodowały wiele bólu i zniszczyły jej postawę. Anna jest jednak życzliwą, pogodną i uśmiechniętą staruszką uwielbianą tak przez dzieci i wnuki jak i sąsiadów i znajomych. Kobieta pogodziła się ze swoim stanem, starała się żyć normalnie i poradzić sobie z problemami. Pewnego dnia wybrała się w odwiedziny do córki.

foto: google

Na schodach doznała takiego bólu kręgosłupa, że nie mogła się nawet poruszyć bez wózka inwalidzkiego. Postanowiła, że zrobi wszystko by odzyskać dawną sprawność. Próbowała różnych sposobów – fizjoterapii, akupunktury czy nastawiania kości. Wszystkie z nich okazywały się jednakowoż kompletnym niepowodzeniem, nawet jeśli na kilka dni przynosiło poprawę.

foto: google

Staruszka przypadkowo poznała 27 letnią Rachel Jasien, instruktorkę i pasjonatkę jogi. Dziewczyna bardzo długo pomagała staruszce, pokazywała jej różne ćwiczenia wzmacniające mięśnie pleców, starała się poprawić jej posturę. Po miesiącu ćwiczeń Anna czuła znaczną poprawę, a same ćwiczenia nie dość że okazały się pomocne, to jeszcze zaczęły jej sprawiać radość.

foto: google

Po dwóch latach Anna jest pełna energii, porusza się bez problemów, a co najważniejsze jej plecy są zupełnie proste. Chcielibyśmy, aby historia tej staruszki udowodniła, że w każdym wieku można zacząć troszczyć się o swoje ciało.

foto: google

Pozytywny wpływ jogi na nasze zdrowie potwierdzają też lekarze. Należy jednak pamiętać o tym, że ćwicząc jogę należy być cierpliwym i ostrożnym, a wszystkie ćwiczenia wykonywać tylko i wyłącznie pod opieką doświadczonego instruktora.

foto: google

Główne zdjęcie: google.com