W astrologii wszystkie znaki Zodiaku dzieli się na trzy grupy. Jedną z nich astrologowie nazywają zmienną (albo inaczej mutabilną). Do tej grupy są zaliczane: Ryby, Panna, Bliźnięta oraz Strzelec. Owe znaki zodiaku wykazują podwójne charakterystyki i wykazują skłonność do zdrady. Dlatego wzywamy do wielkiej ostrożności, jeśli chcesz wiązać swoje życie z przedstawicielami tych czterech znaków Zodiaku.

Ryby

Mające słabą wolę Ryby przez całe życie szukają sposobów na dobre dla nich życie kosztem innych. Wyrażają gotowość zdradzić nie tylko interesy swoich znajomych, ale także własne ideały. Jeśli Ryby dojdą do wniosku, że jest to dla nich wygodne, szybko zmienią swoje zdanie, jak również swoje otoczenie.

Panna

Źródłem zdrady dla Panny jest ich ciągłe szukanie korzyści. W przeciwieństwie do impulsywnych Ryb, pedantyczna Panna dokładnie odmierza swoje kroki, a także ich konsekwencje. Jeśli korzyści będą oczywiste, podejmie nieuczciwą decyzję nawet nie mając wyrzutów sumienia: nieuczciwie pozbędzie się przyjaciela, co pozwoli mu zająć jego miejsce. To samo jeżeli chodzi o seks czy miłość. To zarozumiałość ich motywuję do takiego postępowania, które jest zdradliwe.

Bliźnięta

Jednak najbardziej wyraźniej dwulicowość przejawia się w postępowaniu Bliźniąt. Ich zdaniem zdrada nie ma w sobie znamion tego negatywnego znaczenia, które przypisuje jej społeczeństwo. Bliźnięta są doskonałymi hipokrytami i kombinatorami, którzy lubią zmieniać zdanie przed publicznością, odgrywając przy tym różne role. Dla nich zdrada to tylko zmiana maski.

Strzelec

W życiu osobistym impulsywny Strzelec zmienia się dość często, ponieważ ten znak Zodiaku jest bardzo porywczy. Szybko znudza go codzienna rutyna życia i monotonna egzystencja. Ciągle potrzebuje nowych wrażeń, które znajduje w ramionach nowego partnera. Jeśli Strzelec zdradził nie do końca uświadomiając swoich działań (bowiem to się wydarzyło pod napływem uczuć), to po jakimś czasie głęboko tego żałuje i szuka sposobów jak można naprawić to wszystko.

Zdrada jest czymś przerażającym, ponieważ zawsze wydarza się nagle i nieoczekiwanie. Człowiek, którego wczoraj uważaliśmy za najlepszego przyjaciela, staje się dziś naszym bezlitosnym wrogiem. Prognoza astrologiczna pomoże uniknąć bólu i rozczarowania ludźmi, ponieważ ten kto wcześniej ostrzeżony, jest wcześniej uzbrojony.

Główne zdjęcie: uznayvse.ru