Z pewnością wiecie co oznaczają niektóre linie na waszych dłoniach, lecz czy kiedykolwiek mysleliście o tym, co oznaczają poziome linie na waszych nadgarstkach? Spójrzcie na swoje nadgarstki i sprawdzcie ile jest na nich linii, a potem sprawdźcie ich znaczenie.

Dawno temu uważano, iż jeżeli na twoim nadgarstku znajduje się wyłącznie jedna linia, to nie będziesz żył dłużej niż do 28 roku życia. Dwie linie odpowiadały za 56 lat życia, natomiast trzy linie oznaczały 84 lata życia. Jeżeli posiadało się cztery linie, będziesz żył aż do 85 roku życia. Czy to odnosi się też do teraźniejszości? Sprawdźcie poniżej.

Pierwsza linia

Pierwsza linia jest najważniejszą linią, która oznacza “bransoletkę” życia. Jej kształt oraz długość pozwala nam dowiedzieć się faktów o naszym zdrowiu oraz o prawdopodobnych problemach ze zdrowiem. Prosta oraz nieprzerwana linia oznacza zdrowe życie bez problemów.

foto: dompelenpomyslow.pl

Jeżeli na kobiecym nadgarstku pierwsza linia się przerywa bądź nie jest prosta, oznacza to problemy z genitaliami oraz z ciążą. Jeżeli na męskim nadgarsku tak się dzieje, oznacza to problemy z płodnością oraz z prostatą.

Druga linia

Druga linia jest linią dobrobytu. Jej kształt oznacza naszą przyszłą majętność oraz dobrobyt. Porsta i długa linia oznacza łatwiejsze dojście do sukcesu. Przerywana oraz krótsza linia oznacza osiągnięcie sukcesu, ale większym kosztem.

Trzecia linia

Trzecia linia jest linią siły. Jeżeli twoja trzecia linia nie jest przerwana oraz jest długa, oznacza to, iż jesteś kimś wpływowym oraz bardzo silnym psychicznie. Dzięki temu możesz szybciej osiągać wyznaczone cele. Możesz być w przyszłości politykiem lub bądź inną bardzo ważną osobistością.

Czwarta linia

foto: dompelenpomyslow.pl

Czwarta linia nie zawsze występuje, lecz jeżeli występuje ona u ciebie, to możesz uważać się za szczęśliwca. Dzięki niej będziesz żyć długo oraz energicznie. Będziesz mieć w życiu bardzo dużo szczęścia.

Główne zdjęcie: dompelenpomyslow.pl