Co rok setki zwierząt domowych zostaje porzuconych, kiedy ich właściciele postanawiają wybrać się na wczasy. Wówczas czworonogi zderzają się z ponurą rzeczywistością oraz mocno tęsknią za swymi opiekunami. Ciążąc ku rozwiązaniu tego problemu, organizacja charytatywna z Francji 30 Millions d’Amis Foundation zamieściła rozczulający filmik, który przedstawia nadziemskie poświęcenie oraz wierność czworonogich przyjaciół człowieka względem swych rodzin.

foto: youtube

Filmik perfekcyjnie przedstawia fakt, iż pieski nie zasługują na porzucenie. Xavier Giannolli jest znanym francuskim reżyserem cieszącym się respektem a także popularnością. Mężczyzna wykonał filmik o psiaku mieszkającym wspólnie ze swoją rodziną. Czworonogi przyjaciel brał udział w dojrzewaniu pewnej dziewczyny.

foto: youtube

Ponad wszystko rozczulający moment znajduje się jednakże przy końcu filmu, kiedy zbliżają się krańcowe momenty psiaka. Na końcu widnieje generalna złota myśl płynąca z filmiku: „Gdy czworonóg zostawia swego właściciela, on wcale nie wyjeżdża na wypoczynek.” Wspomniany film możliwy jest do obejrzenia poniżej:

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: YouTube