Ostrożności nigdy za wiele, zwłaszcza gdy dziecko jest w obecności psa. Nawet jeżeli mamy zaufanie do naszego psa, jest on żywym stworzeniem i po prostu nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jak zareaguje on na zachowanie dziecka.

Złe reakcje są rzadkością, lecz zdarzają się, jeżeli nasz pies nie jest odpowiednio wychowany z miłością. Psy są wiernymi oraz lojalnymi zwierzętami szybko stającymi się częścią rodziny.
Dziewczynka o imieniu Quinn mieszkająca w San Antonio bardzo kocha swojego psa o imieniu Larry. Filmik ukazujący dziewczynkę, która wielokrotnie całuje swojego psiego przyjaciela wywołało nie małe wzruszenie u wielu ludzi.

foto: pl.newsner.com

Najlepszym fragmentem filmiku, jest ten, który ukazuje jego reakcję na buziaki. Nie da się nie uśmiechać. Dziewczynka jest jeszcze zbyt mała na wypowiadanie słów, więc postanowiła zakomunikować swojego psu jej miłość poprzez pocałunki.

Z informacji podanych na portalu YouTube pod filmikiem wynika, że pies jest starszy od dziewczynki zaledwie o dziewięć miesięcy. Kiedy tylko dziewczynka pojawiła się w domu, piesek mocno ją pokochał.

Quinn pragnąc pokazać mu, że również go kocha, postanowiła podarować mu mnóstwo buziaków w nosek.

foto: pl.newsner.com

Przez moment wydawało się, że Larrego nie ruszają buziaczki, lecz zaraz piesek podnosi się, a jego reakcja sprawia, że dziewczynka oszalała z entuzjazmu.

Całe szczęście, że rodzice dziewczynka postanowili nagrać całe zdarzenie oraz udostępnić je na YouTube. Filmik bardzo szybko zyskał rozgłos. Nie ma się co dziwić.

Obejrzyj go poniżej, żeby dowiedzieć się, co takiego zrobił pies:

Source: youtube.com

Główne zdjęcie: pl.newsner.com