Zatrzymanie przez funkcjonariusza policjii nierzadko jest nerwowym doświadczeniem. Dla pewnej pani z Ameryki, taka okoliczność była wyjątkowo stresująca, gdyż spieszyła sie ona na rozmowę o pracę.

Gdy tylko funkcjonariusz przybliżył się ku oknie Chy-Niece zwrócił się on z prośbą o otworzenie bagażnika.

Kobieta na samym początku nie bardzo wiedziała co jest motywem zatrzymania, toteż wyciągnęła telefon komórkowy i zdecydowała się zarejestrować całe zajście. Po kilku minutach stało się coś w pełni nieoczekiwanego…

Funkcjonariusz Jenkins spostrzegł, iż światła stopu w jej aucie nie pracują poprawnie. Była mocno zaskoczona tym faktem, jako że parę dni wcześniej była u mechanika i prosiła o ich zmienienie. Chy-Niece mentalnie przygotowała się na mandat, lecz to co zrobił policjant całkowicie zbiło ją z tropu.

Policjant poprosił kobietę o otworzenie bagażnika i począł przyglądać się kablom prowadzącym do świateł stopu. Po chwili „majsterkowania” światła włączyły się.

Kobieta była pod przeogromną impresją uczynnego gestu policjanta i zdecydowała się przedstawiać go na Facebooku. Przeszło 400 tysięcy osób zgodziło się z nią i polubiło a także udostępniło jej post.