Narodziny tych dzieci obserwował cały kraj!

Narodziny bliźniaków to zawsze ekscytujące wydarzenie zarówno dla rodziców, jak i lekarzy. Jednak w jednym małym miasteczku w Czechach wydarzył się niezwykły poród, który zdarza się tylko raz na kilka stuleci.

Aleksandra Kinova, gdy dowiedziała się, że jest w ciąży, była niesamowicie szczęśliwa z tak dobrych wiadomości. Ciąża była doskonała, ponieważ kobieta była młoda i zdrowa. Aleksandra bardzo ostrożnie i czule potraktowała swój stan, a kiedy podczas pierwszego USG dowiedziała się, że ma w brzuchu więcej niż jedno dziecko, spokojnie zareagowała na tę wiadomość, ponieważ już miała bliźnięta z poprzedniej ciąży. Razem z mężem cieszyła się, że zostaną rodzicami kilku dzieci naraz. Jednak jak się okazało, na parę czekała zupełnie niezwykła wiadomość. Z biegiem ciąży lekarze zauważyli, że kobieta będzie miała czworo dzieci! Jednak nawet wtedy Aleksandra wykazała spokój, nie martwiła się, lecz postanowiła ostrożniej i gruntowniej przygotować się na nadchodzący poród.

foto: storyfox

Kobieta przeszła wszystkie zaplanowane badania. Jednak podczas jednej z takich sesji, zupełnie niespodziewanie wyszło nowe odkrycie! Lekarze naliczyli już pięcioro dzieci.

Aleksandra nie mogła w to uwierzyć i się rozpłakała. Zupełnie nie ze strachu, ale ze szczęścia. W końcu nie każdą kobietę Wszechświat wybiera na taką misję – pięcioro bliźniaków rodzi się tylko raz na kilka stuleci.

foto: storyfox

foto: storyfox

Na nadchodzące spotkanie z dziećmi bardzo starannie przygotowywali się zarówno przyszli rodzice, jak i cały personel szpitala. Lekarze z innych miast Republiki Czeskiej specjalnie przybyli do szpitala, aby obejrzeć ten cud.

foto: storyfox

Narodziny tych dzieci obserwował cały kraj, ponieważ zgodnie ze statystykami prowadzonymi od 1949 r. taki przypadek nie został jeszcze nigdy odnotowany. Aleksandra urodziła 4 synów i 1 córkę, którzy otrzymali imiona: Daniel, Michael, Martin, Aleks i Teresa. Rodzice pięcioraczków otrzymali wiele gratulacji i prezentów, zarówno od mieszkańców Czech, jak i od państwa.

foto: storyfox

Główne zdjęcie: storyfox.ru