lly Moore są parą z Kansas. Keith jest sześćdziesięcioletnim mężem o trzy lata młodszej Kelly. Do niedawna nie pielęgnowali wyjątkowo swojego wyglądu. Kelly przybrała kilka kilogramów, a Keith rzadko kiedy chodził do fryzjera.

Niedawno stwierdzili, iż oboje są wyczerpani własnym odbiciem lustrzanym i zdecydowali się zmienić swój wygląd. Podstawowym aktem w przemianie pary było stracenie przez Panią Moore dziesięciu kilo. Następnie przyszedł czas na stylistę.

Keith i Kelly akurat wzięli udział w Ambush Makeovers, programie w którym obyci styliści dają gościom całkiem nowe oblicze. Zanim przystąpili do tego show małżeństwo Moore wyglądało mocno niedbale. Małżonkowie nie widzieli się w trakcie przemiany. Ich spotkanie i nowiutki wygląd były dla nich niespodzianką.

Styliści osiągnęli niesamowity rezultat. Keith w krótszych włosach wyglądał bardzo stylowo. Kiedy ujrzał on swoją małżonkę, wręcz opadła mu szczęka… Kelly wyglądała pięknie. Keith nie potrafił dać wiarę w to co widzi. Mężczyzna zdążył już zapomnieć, jak piękna i mądra jest jego żona. Zakochał się w niej po raz kolejny.

„Patrzę w lustro i nie poznaję w nim siebie. Myślę, iż jest to inna osoba. ”- Kelly nadal nie potrafi oswoić się ze swoim nowym wyglądem.