Okazuje się, że dobrze znany produkt higieniczny może być wykorzystywany całkiem do innych celów.

Niektóre plamy na dywanie można łatwo usunąć za pomocą kremu do golenia. Nanieś niewielką ilość piany na zanieczyszczony obszar, przetrzyj wilgotną gąbką i pozostaw do wyschnięcia. Rano zbierz pozostałości środka za pomocą odkurzacza i ciesz się wynikiem.

foto: goodhouse.ru

Krem do golenia nadaje przedmiotom ze stali nierdzewnej niezwykły połysk. Warto spróbować!

foto: goodhouse.ru

Przetrzyj lustro w łazience kremem do golenia, a następnym razem, gdy weźmiesz prysznic, nie zaparuje. Ta sztuczka „działa” także na okularach, reflektorach samochodowych i drzwiach prysznicowych.

foto: goodhouse.ru

Lakier do paznokci trafił na skórę wokół paznokcia? Przetrzyj ją wacikiem z kremem do golenia. Ciekawe, że taka procedura wcale nie szkodzi manicure – krem ​​usuwa lakier tylko ze skóry, nie wpływając na paznokcie.

foto: goodhouse.ru

Krem do golenia ma łagodne właściwości czyszczące, dzięki czemu jest jednym z najlepszych domowych środków do czyszczenia biżuterii i delikatnych materiałów.

foto: goodhouse.ru

Krem do golenia pomoże usunąć niewielkie zanieczyszczenia z drzwiczek piekarnika. Wysmaruj powierzchnię środkiem i potrzyj ją metalową gąbką do naczyń – tylko nie naciskaj mocno, aby nie porysować szkła.

foto: goodhouse.ru

Skrzypią drzwi? Nasmaruj zawiasy kremem do golenia. Pomoże na pewno!

foto: goodhouse.ru

Stosowanie kremu do golenia może zmniejszyć bolesne odczucia po opalaniu. Nałóż cienką warstwę środku na zaczerwienioną skórę. Po kilku minutach skóra stanie się nieco zdrętwiałą, a pieczenie ustanie.

foto: goodhouse.ru

Nie wiesz, jak zabawiać dziecko? Zrób bezpieczne farby, mieszając krem ​​do golenia z barwnikami spożywczymi. Narysuj zabawne obrazki na oknie lub szklanych drzwiach. Nie martw się o sprzątanie – takie farby łatwo się zmyją wodą.

foto: goodhouse.ru

Wybierasz się na wędrówkę? Pamiętaj, aby zabrać ze sobą butelkę kremu do golenia. Może ci się przydać – i to więcej niż jeden raz! Na przykład można go używać do mycia rąk ze śladów soku roślinnego, usuwania z odzieży plam po trawie, a nawet do dezynfekcji naczyń, które ciężko jest dobrze umyć w trakcie wycieczki.

foto: goodhouse.ru

Główne zdjęcie: goodhouse.ru