Zmienili ciężarówkę w świetne miejsce do życia!

Ciężarówka przystosowana do zamieszkania, w której możesz podróżować po całym świecie - to może być spełnienie marzeń entuzjastów podróży. Zwykły samochód kempingowy nie wystarczy dla tych pasjonatów. Iona Stuart i Martin Holl mieli pomysł na własnego kampera. Ta młoda para z Wielkiej Brytanii zmieniła starą ciężarówkę w piękny dom na kółkach.

Rezultat jest niesamowity!

Kanarkowo-żółty

Iona i Martin kupili kanarkową ciężarówkę za 3600 funtów (około 4 000 euro). Oboje uwielbiają podróżować. Wcześniej Martin mieszkał w furgonetce przez wiele lat, ale aby mieszkać razem, musieli znaleźć coś innego. Dlatego postanowili kupić ciężarówkę i sami ją przerobić. Obaj byli wtedy bez pracy, więc mogli poświęcić cały czas na realizację tego pomysłu. Wynik jest niesamowity!

foto: tipsandtricks.ru

foto: tipsandtricks.ru

Remont

Para podróżników wyposażyła ciężarówkę całkowicie samodzielnie. Według jej strony na Facebooku najtrudniejsza była praca nad karoserią. Właściciele chcieli, aby końcowy produkt wyglądał jak samochód kempingowy, a nie ciężarówka z oknami. Dopięli swego, a ciężarówka wygląda nowocześnie i modni, wewnątrz i na zewnątrz. Według pary cała transformacja kosztowała 20 000 funtów (około 22 500 euro). Iona i Martin zrobili wszystko sami, aby mogli jak najwięcej zaoszczędzić. Musieli kupić materiały izolacyjne, podłogi, meble, kuchnię i łazienkę.

foto: tipsandtricks.ru

foto: tipsandtricks.ru

Prawdziwy dom na kółkach

Ważne było, aby ciężarówka była nie tylko eleganckim namiotem na kółkach. Iona i Martin chcieli stworzyć coś naprawdę pięknego. Zaizolowali i zainstalowali prawdziwą kuchnię i łazienkę. Nie śpią na materacu na podłodze, ale na prawdziwym łóżku; mają szafę i mały salon z sofą. Wiele mieszkań może zazdrościć takiemu domowi na kółkach! Poświęcili się całkowicie temu projektowi, ale było warto!

Część mieszkalna

Wspaniałe mieszkanie Iony i Martina ma kuchnię i salon. Sypialnia została zbudowana na drugim poziomie, znajduje się w niej podwójne łóżko i szafa. Do ich dyspozycji jest także łazienka z toaletą i prysznicem. Wszystkie pokoje oddzielone są od siebie przesuwanymi drzwiami.

foto: tipsandtricks.ru

foto: tipsandtricks.ru

foto: tipsandtricks.ru

foto: tipsandtricks.ru

foto: tipsandtricks.ru

foto: tipsandtricks.ru

Wygląd zewnętrzny

Para zmieniła również wygląd ciężarówki. Nigdy nie zgadniesz, że ich nowoczesny, szary wagon był kiedyś kanarkowo-żółtą ciężarówką! Iona i Martin podróżują teraz po Francji i cieszą się każdą chwilą spędzoną w ich samochodzie kempingowym.

foto: tipsandtricks.ru

foto: tipsandtricks.ru

Główne zdjęcie: tipsandtricks.ru