Wszystkie psy, które trafiają do schroniska, marzą o znalezieniu nowego domu i właściciela. Codziennie pokornie czekają i spotykają każdego nowego gościa, ale są tacy, którzy chcą przyspieszyć proces "adopcji" i starają się dla ludzi w każdy możliwy sposób im się spodobać. Więc ten mały czarny labrador, który nazywa się Burro i mieszka w schronisku Humane Society, Luizjana, również postanowił nie siedzieć bezczynnie, a działać.

Kiedy szczeniak miał 2 miesiące, wraz z siostrą i bratem trafili do hodowli psów. Następnie psy zostały przewiezione do szpitala weterynaryjnego na leczenie.

Gdy rodzina wyzdrowiała, udali się do sierocińca, gdzie jako pierwszego, zabrali brata Burro. Najwyraźniej to pobudziło szczeniaka do powitania każdego odwiedzającego z uśmiechem.

foto: laykni.com

Widząc to, pracownicy schroniska również postanowili pomóc szczeniakowi i nakręcili film, który w krótkim czasie zebrał ponad 400 polubień i wiele komentarzy.

foto: laykni.com

Spotkanie z nowymi gospodarzami nie trwało długo. Burro bardzo się spodobał młodej parze, która zabrała pieska do domu. Teraz szczeniak mieszka w nowym domu. Tylko że jego siostra została w sierocińcu, ale pracownicy wierzą, że dzięki historii z Burro, ona też wkrótce znajdzie nowych przyjaciół.

Główne zdjęcie: laykni.com