Oglądamy dużo filmów i seriali, w których zwierzęta występują razem z ludźmi. Jednak niewiele osób zastanawia się, dokąd trafiają te zwierzęta po nakręceniu filmu. Oczywiście wielu z nich ma swoich właścicieli, ale są też takie, które są zabrane ze schroniska specjalnie do filmowania. Na szczęście niektóre gwiazdy w czasie tworzenia filmu stają się tak przyzwyczajone do swoich nowych przyjaciół, że po prostu nie mogą się z nimi rozstać, więc chętnie zabierają je do domu.

Will Smith i owczarek niemiecki Abby

foto: laykni.com

Razem z Abby aktor zagrał w filmie „Jestem legendą”, w którym suczka wykonała rolę psa na imę Sam. Tak, w rzeczywistości Abby jest dziewczynką. Przez długi czas, który Will i Abby spędzili razem, byli bardzo przywiązani do siebie, więc aktor postanowił zabrać ją do swojego domu.

Chris Evans i pies Dodger

foto: laykni.com

Ten przystojny aktor jest zapalonym miłośnikiem psów. Podczas kręcenia filmu „Obdarowani” w 2015 roku jedna scena została nagrana w schronisku z bezpańskimi psami. To tam Chris zobaczył jednego uroczego szczeniaka, którego ostatecznie zabrał ze sobą i nazwał go Dodger.

Ed O’Neill i buldog Bridget

foto: laykni.com

Ta sunia początkowo miała bardzo trudne życie. Była znaleziona na ulicy i zabrana do domu, a następnie z jakiegoś powodu została ponownie wyrzucona. Bridget została adoptowana przez wolontariuszy, a potem okazało się, że świetnie pasowała do jednej roli w filmie, w której O’Neill był główną postacią. Mężczyzna był tak przywiązany do suczki, że ​​postanowił nie rozstawać się już z nią.

Tom Hardy i pies Mus

foto: laykni.com

Tom i Mus wystąpili razem w filmie „Brudny szmal”. Zgodnie ze scenariuszem mężczyzna musiał uratować rannego szczeniaka, któremu następnie nada imię Rocco. Po zakończeniu kręcenia filmu Mus poszedł z Hardym do jego domu jako jego najlepszy przyjaciel.

James Gunn i jego szop pracz Oreo

foto: laykni.com

Fani filmu „Strażnicy Galaktyki” szaleją na punkcie uroczego, niegrzecznego Rocketa. Poznajcie zwierzę, które było jego prototypem. Szop pracz o imieniu Oreo podbił serce nawet reżysera filmu, Jamesa Gunna. Niestety Oreo zmarł około rok temu.

Sophie Turner i suczka Zunni

foto: laykni.com

Suczka Zunni zagrała jednego z wilkorów w pierwszym sezonie „Gry o Tron”. Po zakończeniu produkcji filmowej suczka pozostała bez właściciela. Aktorka Sophie Turnet, która zagrała Sansę Stark, od dawna marzyła o czworonogim przyjacielu, więc z przyjemnością zabrała Zunni do swego domu.

Główne zdjęcie: laykni.com