Chłopiec jest ciemnoskóry, a dziewczynka urodziła się albinosem!

Bliźniacy Kachi i Kamsi stali się sławni na całym świecie ze względu na ich absolutną odmienność. Chodzi o to, że rodzicom Afroamerykom urodziła się albinoska, a chłopiec jest ciemnoskóry.

Małżonkowie Jeremy i Judith Nwokocha przeprowadzili się z Afryki do Kanady. Przez osiem lat nie mogli począć dziecka. W rezultacie musieli użyć metodę in vitro. Po drugiej próbie kobieta zaszła w ciążę i okazało się, że będą to bliźniaki. Przy następnym badaniu ultrasonograficznym okazało się, że jedno z dzieci nie rozwija się tak szybko jak drugie. Ponadto bardzo prawdopodobne było, że będzie miałp zespół Downa.

foto: storyfox.ru

W 37 tygodniu zdecydowano, że kobieta musi być poddana zabiegowi cesarskiego cięcia, aby uratować dziewczynkę, która przestała rosnąć. Kiedy Judith po raz pierwszy zobaczyła swoją nowonarodzoną córkę, była w szoku.

Dziewczynka miała jasną skórę i białe włosy, natomiast rysy twarzy miała po matce. Później okazało się, że Kachi ma bielactwo – obydwoje rodzice mieli wadliwy gen, który spowodował tę chorobę.

Jasna skóra dziewczyny ma bardzo wysoką wrażliwość. Miała ona także problemy ze wzrokiem. Pod wszystkimi innymi względami dziecko jest całkowicie zdrowe, podobnie jak jej brat Kamsi.

Takie niezwykłe bliźniaki przyciągają uwagę ogółu. Ludzie z ciekawością patrzą na białoskórą dziewczynę o afroamerykańskich rysach.

Mama martwi się o to, jak dziecko będzie traktowane w społeczeństwie, czy będzie mu wygodnie wśród zwykłych ludzi.

Główne zdjęcie: storyfox.ru