Każdy z nas pewnie spotkał ludzi, którzy mają fantastyczne szczęście w każdej sytuacji. Wychodzą „na sucho z wody”, cudem unikają poważnych niebezpieczeństw i niezmiennie wygrywają, gdy klęska wydaje się nieunikniona.

Kim są ci faworyci losu i dlaczego są wybrańcami fortuny? Astrologowie próbują odpowiedzieć na to pytanie.

Udało im się ustalić pewne wzorce, które wymownie świadczą o tym, że ludzie sukcesu rodzą się szczególnie często pod niektórymi znakami zodiaku.

Wesołym i pełnym życia Bliźniętom troski są zupełnie obce. Możliwym jest że właśnie dlatego los jest dla nich tak łaskawy.

Jednym z głównych sekretów szczęścia przedstawicieli tego znaku jest ich pozytywne myślenie. Mają wyjątkowy talent do dostrzegania rzeczy dobrych, nawet w sytuacjach absolutnie negatywnych na pierwszy rzut oka.

Nie koncentrują się na porażkach i patrzą w przyszłość z nieugiętym optymizmem. Bliźnięta są inteligentne, wszechstronne i bardzo towarzyskie.

Zawsze mają wielu oddanych znajomych, do których mogą zwrócić się o pomoc w trudnych chwilach. Przedstawiciele tego znaku są energiczni i niespokojni.

Bardzo często zaczynają jednocześnie kilka spraw i staje się to dla nich rodzajem „ubezpieczenia na wypadek porażki”.

Po tym jak zostały pokonane w jednej kwestii, zapominają o tych natychmiast, ponieważ w dziesięciu innych odniosą zwycięstwo.

Ryby często wydają się zbyt delikatne, oderwane od rzeczywistości, niezdolne do zdecydowanego działania, ale jednocześnie są jednym z najbardziej „udanych” znaków zodiaku.

Wydaje się, że wszystko co mają, przychodzi przedstawicielom tego znaku bez większego wysiłku - jak hojny dar od Wszechświata.

Potężna i naturalna intuicja pomaga im uniknąć wielu niebezpieczeństw, które czekają na nich w życiu. Ryby to niezwykle mili i pomocni ludzie.

Od razu czują, kiedy ktoś potrzebuje pomocy i pierwsi wyciągają pomocną dłoń. Ich szlachetność, szczera sympatia i bezinteresowne pragnienie pomocy nie pozostają niezauważone.

Dlatego w otoczeniu przedstawicieli tego znaku jest tak wielu ludzi, którzy nie są wobec nich obojętni, starając się im odwdzięczyć za życzliwość. I chociaż same Ryby nie lubią prosić o pomoc, zawsze mają na kim polegać.

Baran jest znany z tego, że zawsze osiąga swój cel, bez względu na to, ile go to kosztuje. Są uważani za bardzo szczęśliwych, ale w rzeczywistości nie wszystko jest dla nich łatwe.

Chociaż los jest dla nich bardzo przychylny i często daje im hojne prezenty w postaci nowych obiecujących okazji, ostatecznie wszystko zależy od samych przedstawicieli tego znaku - od ich aktywności i chęci sukcesu.

Baran umie wygrywać. Żadne przeciwności losu i trudności nie mogą złamać jego niezłomnego ducha walki.

Po pokonaniu nie rezygnują ze swoich marzeń i robią wszystko, co możliwe, aby stały się rzeczywistością.

Szczęście uwielbia upartych, dlatego niezłomny Baran jest jednym z jego ulubieńców. Zawsze osiągają swoje cele i natychmiast wyznaczają nowe.

Wiecznie uśmiechnięty Strzelec – najszczęśliwszy znak zodiaku. Są bystrzy, energiczni, aktywni i niezłomni w dążeniu do celu.

Ich wiara we własną siłę w połączeniu z mocnym przekonaniem, że mogą osiągnąć wszystko, czego chcą, pomaga im zdobywać najbardziej niedostępne szczyty.

Przedstawiciele tego znaku są niepoprawnymi poszukiwaczami przygód. W poszukiwaniu emocji często podejmują nieuzasadnione ryzyko, a tylko fantastyczne szczęście pomaga im z uśmiechem uniknąć wszystkich niebezpieczeństw.

Nieustannie fortuny Strzelec łatwo przechodzi przez życie, nie zapominając o dzieleniu się szczęściem z innymi.

Główne zdjęcie: google.com