Astrologowie twierdzą, że istnieją znaki zodiaku, które wyższe siły chronią w trudnych czasach przed problemami i nieszczęściami. Wśród faworytów wszechświata są Bliźnięta, Panna, Koziorożec i Wodnik. Dlaczego i jak siła wyższa patronuje tym znakom?

BLIŹNIĘTA

Bliźnięta mogą wydawać się niepoważne – łatwo nawiązują znajomości, łatwo zniewalają innych swym urokiem i łatwo reagują na problemy i nieszczęścia, jak wielu się wydaje. Ta niesamowita umiejętność – nie „grzebać się” we własnych problemach i niepowodzeniach, ale podążać do nowych osiągnięć jest im dana przez Siły Wyższe. Bliźnięta nie poddają się, ale zawsze walczą, te cechy tłumaczą ich sukces.

PANNA

Panny to biznesmeni i umiejętnie strategowie, którzy przed zrobieniem każdego kroku obliczają, ile ma on szansy na sukces. Przedstawiciele tego znaku podejmują decyzje po dokładnym przemyśleniu. Czasami gwiazdy pomagają Pannie dokonać właściwego wyboru, udzielając wskazówek za pomocą intuicji. Panna często słucha swego głosu wewnętrznego i unikają pułapek i kłopotów.

KOZIOROŻEC

Koziorożce wydają się na zbyt poważnych. Często nie są oni zdolni do pochopnych działań. Siły wyższe wspierają ich, obdarzając ich mądrością i trzeźwym spojrzeniem na świat. Koziorożce to także wielcy pracownicy. Nie poddają się trudnościom, a nawet po porażkach są w stanie podążać dalej. W nagrodę za staranność i wytrwałość Wszechświat wspiera Koziorożca i pomaga mu osiągnąć jego cel.

WODNIK

Wodnik to kreatywny i żywy znak zodiaku. Czasami przedstawiciele tego znaku wpadają w przygody, ale Wszechświat często pomaga im w realizacji nawet najodważniejszych planów. Siła wyższa nosi Wodników na swych rękach, ponieważ są to słoneczni i inteligentni ludzie, niezdolni do podłości. Przedstawicielom tego znaku pomagają również radzić sobie z problemami ich niezniszczalny optymizm i przekonanie, że ludzie w ich otoczeniu są przyzwoici i życzliwi.

Główne zdjęcie: google.com