Przypadki przyjaźni międzygatunkowej są zawsze interesujące. Bardzo często zwierzęta „adoptują” maleństwo innych gatunków i wychowują je jako swoje własne dzieci. Jednak ten przypadek jest podwójnie zaskakujący. Kotka objęła patronatem szczeniaka owczarka niemieckiego i pozostała z nim, gdy nawet wyrósł na dużego psa.

Zwykła rodzina z Los Angeles zabrała do domu małe kocięta na przetrzymanie. Kiedy rozdano całe potomstwo, została tylko jedna mała koteczka – Laila. Jak powiedziała jej tymczasowa właścicielka Lorraine, Laila z jakiegoś powodu nie została zaadoptowana. Więc kociak pozostał w rodzinie, stopniowo przekształcając się w dorosłą kotkę, co dodatkowo zmniejszyło szanse, że kiedykolwiek znajdzie nową rodzinę.

Jednak pewnego dnia stało się coś, co pozwoliło Laile w końcu znaleźć swoje miejsce w życiu. Lorraine przyniosła do domu małego szczeniaka owczarka niemieckiego. Pies został nazwany Coda.

foto: google

To, co się stało, zaskoczyło wszystkich domowników – Laila i Koda zaprzyjaźnili się od pierwszego wejrzenia! Kotka adoptowała szczeniaka, chociaż Koda był znacznie większy od niej.

foto: google

Wyglądało na to, że kotka znalazła swoje miejsce w życiu. Ich miłość była natychmiastowa – mówi Lorraine. Cały czas są razem – śpią, bawią się, cały czas spędzają ze sobą.

foto: google

Laila nawet liże szczeniaka, jakby to był mały kotek, jak prawdziwa mama „uczy” pieska.

foto: google

Nic się nie zmieniło, nawet gdy Koda stał się dorosłym psem. Jak wiecie, dzieci zawsze pozostają dziećmi dla swoich rodziców...

foto: google

Początkowo właściciele sądzili, że przyjaźń skończy się, gdy tylko owczarek wyrośnie, ale nie, wręcz przeciwnie – z biegiem lat ich związek tylko się wzmocnił. Teraz rodzina Lorraine codziennie ogląda urocze widowisko – duży owczarek bawi się z kotką. Ten związek wygląda bardzo nietypowo, ale najważniejsze jest to, że kotka i pies po prostu uwielbiają siebie nawzajem!

Główne zdjęcie: google.com