Zewnętrznie koziorożce przypominają nieprzeniknioną skałę, utrzymując ludzi na dystans. Chociaż ich zakres komunikacji jest dość szeroki, są one selektywne w osobistych preferencjach.

Szanują ich ludzie z charakterem. A ci, którym ufają koziorożce, cieszą się nieograniczonym zaufaniem.

Mniej słów, więcej czynów-motto tego znaku. Nie pozostawi cię w trudnej chwili, nawet jeśli inni się odwrócą.

Będzie po twojej stronie, ponieważ uważa, że twoje problemy są jego problemami. Zagłębi się w sytuację, opracuje jasny plan i, bez narzekania, podejmie decyzję metodycznie eliminować trudności.

Ma w sobie silny duch ziemski, jest niezawodnym towarzyszem i oddanym człowiekiem rodzinnym. Dla niego jest niewygodna często zmieniać partnerów, nie podoba mu się flirtować z boku.

Po co rozpraszać emocje, skoro jest już w związku? Koziorożce wyrażają uczucia dość skąpo.

Wydaje im się, że nie ma sensu śpiewać o miłości, lepiej jest kupić żonie nową parę butów lub ugotować mężowi pyszny obiad. Korzyści odgrywają ważną rolę w jego zachowaniu.

On nie będzie marnował witalności, kontrolując własne impulsy i odrzucając emocjonalne doświadczenia, które zakłócają sprawę.

Rak jest ostrożny we wszystkim, rzucanie się w kałużę niepewności nie jest w jego charakterze. Najpierw znajdzie informacje o kimś miłym, będzie cicho obserwował potencjalnego partnera i, tylko po zbadaniu przedmiotu pasji, podejmie decyzję.

Kiedy najtrudniejszy etap zostanie ukończony, rak zacznie starannie budować relacje, biorąc pod uwagę twoje cechy, spróbuje cię zadowolić.

W takim pragnieniu nie ma pochlebstwa, po prostu troszczy się o ukochaną/ukochanym. Nie zdając sobie sprawy, chce przekształcić się w niezastąpioną bliską osobę.

On cierpi wewnętrznie, jeśli między wami są niedomówienia, zagłębia się w siebie, szuka korzenia zła w drobiazgach. Raki mają tendencję do robienia z muchy słonia, zwykłe kłótnie są postrzegane jako tragedia.

W przeciwieństwie do istniejących wad, raki nie porzucą partnera, wartości rodzinne są dla niego najważniejsze.

Życie osobiste skorpionów przypomina kolejkę górską. To na popiołach po skandalach panuje klęska, z duchowymi ranami i śmiertelną urazą.

Lub nienawiść przeradza się w bezgraniczną miłość, czułość i uczucie. Nie dziw się, dokładnie w czarno-białym formacie skorpion widzi prawdziwy związek.

Szare dni powszednie są dla niego obrzydliwe, podziw wywołuje partner, gotowy dać mu ciepło emocji, przeplatając marchewkę i kij. Z zewnątrz może się wydawać, że partnerzy nie mają przyszłości.

To jest wielkie nieporozumienie. Jeśli skorpion jest spokojny, nadszedł czas, aby alarmować, ponieważ obojętność mówi o szybki koniec w powieści.

Z natury on jest monogamiczny, a wszelkie próby odepchnięcia skorpiona od jego połowy są skazane na niepowodzenie. Kochający mężczyzna / kobieta skorpion będzie wierny i niezawodny do końca.

Byk ma wbudowane poczucie właściciela, jeśli jest żonaty lub poważnie myśli o zawarciu związku małżeńskiego, nikt nie przekona go, by porzucił partnera.

On przyzwyczaja się do wad wybranej przez siebie osoby, dobrze dostosowując się nawet do pozornie najbardziej niedopuszczalnych cech. Zakochany byk ślepo podąża za wybranym / wybraną gdziekolwiek, wierząc, że oni są jednym.

Można na nim polegać i nie wątpić w lojalność. Najważniejsze jest, aby zachować swoje uczucia jako sanktuarium, a reszta nie ma znaczenia.

Główne zdjęcie: google.com