Każdy wie, że psy rasy Pitbull — bardzo niebezpieczne i agresywne. Ta rasa do walki jest groźna i nie zna litości, ale czyn psa o imieniu Hades pokazuje, że pitbulle mają dobre serce.

Ten pies mieszka w stolicy Meksyku. Juan José Flores — jest właścicielem Hadesu i opowiedział o nim wzruszającą historię.

foto: storyfox.ru

Jeszcze, gdy Pitbull był szczeniakiem, zabłąkany kot przypadkowo wszedł na teren Juana. Hades nie zareagował. Flores dał jej coś do jedzenia. Potem mężczyzna często karmił wąsatego. Przez cały ten czas Pitbull, wydawało się, że nie zauważa kota. Ani agresji, ani przyjaznych uczuć zwierzęta do siebie nie doświadczyły.

foto: storyfox.ru

Pewnego dnia Juan usłyszał coś na podwórku. Tam właśnie była Budka Hadesa. Kiedy Flores wyszedł z domu, zobaczył swojego zwierzaka bardzo podekscytowanym. W takim stanie, człowiek nigdy nie widział Pitbulla.

foto: storyfox.ru

Hades jakby wołał Pana. Mężczyzna podążył za nim, a ten zaprowadził go do swojej budki. Patrząc do środka, Flores zobaczył tam tego bezdomnego kota. Kotka miała zaraz urodzić.

foto: storyfox.ru

Zdumiewające, ale groźny pies dał kotce swój dom, a nawet przyniósł z domu swoją ulubioną ściółkę. Ogólnie rzecz biorąc, zorganizował wszystko, aby kot mógł wygodnie uwolnić się od ciężaru.

Wkrótce urodziło się kilka kociąt. Według Juana Hades cieszył się, jakby sam został ojcem. Przerażający Pitbull machał ogonem, patrząc na małe dzieci. Brak oznak agresji. Tylko dobroć i radość.

foto: storyfox.ru

Mężczyzna postanowił przenieść kota i jej dzieci do domu. I oczywiście pozwolił Hadesowi zostać z nimi na noc. Kotu Juan nadał pseudonim Nicole. Kiedy kocięta dorosną, Flores zamierza znaleźć im nowy dom.

Jego pies jest bardzo dumny. "To prawdziwy przykład bezinteresownej dobroci" - mówi Huang.

Główne zdjęcie: storyfox.ru