Mamy świeże fakty na temat znaków zodiaku. Wiele już zostało napisane – jakie są najpiękniejsze, jakie są najbogatsze, a nawet najbardziej złośliwe. Jednak o najsmutniejszych znakach artykułu jeszcze nie było.

Zdarza się, że zaczyna dominować melancholia, zapada depresja. Wydaje się, że pochodzą one znikąd, ponieważ nie ma na to obiektywnych powodów.

Fakty na temat znaków zodiaku

Zacznijmy w kolejności malejącej. Ciekawie, kto zdobędzie pierwsze miejsce? Kim jest ten depresyjny szczęściarz? Czytaj dalej!

5. Panna

foto: takprosto.cc

Panny wiedzą, że ten świat ma smak, ale jednocześnie wierzą w cuda i trwają do końca. Chociaż rozumieją, że życie składa się z czarno-białych pasków, wolą udawać, że tak nie jest. Nagłe załamanie może ich zaniepokoić i pogrążyć w depresji. W takim przypadku pomogą przyjaciele i czas, który, jak wiadomo, leczy wszystko.

4. Rak

foto: takprosto.cc

Pomimo tego, że raki są optymistyczne i patrzą na życie przez pryzmat wszelkiej różowej dobroci, nastąpi moment, który sprawi, że będą smutne ponad wszelką miarę. Raki mogą poradzić sobie ze wszystkimi trudnościami, ale w żaden sposób ze zdradą. Może to jednak powodować frustrację u każdego.

3. Baran

foto: takprosto.cc

Jest to oczywiście nieoczekiwane, ponieważ Baran jest z natury bardzo aktywny, ognisty. Jednak na dużych odległościach zaczyna brakować mu oddechu. Właśnie wtedy zaczyna się jego melancholia, chwytając go swymi zimnymi palcami. Ważne jest, aby Baran nie stracił kontroli i pamiętał, że nie jesteś sam. Ludzie wokół niego nie są wcale obojętni, tym bardziej jego bliscy.

2. Skorpion

foto: takprosto.cc

Wszystko jest bardzo skomplikowane, o ile chodzi o Skorpiona. Nawet najsilniejsi wojownicy mają słabości. Każda niesprawiedliwość powoduje, że Skorpion przeżywa najbardziej nieprzyjemne uczucia. Jeśli ich zbyt emocjonalna natura nie znajdzie odpowiedzi na swoje zapytania – wynik będzie bardzo smutny. Ten stan jest tymczasowy, ponieważ nie na próżno Skorpiona nazywa się Feniksem odrodzonym z popiołu.

1. Wodnik

foto: takprosto.cc

Kto by mógł pomyśleć. Wodnik ma bardzo kolorowe depresje, ponieważ bierze wszystko do serca i ma szczególną podatność w ogóle. Pomóc może kontrolowanie stanu emocjonalnego i siły ducha, zmiana otoczenia, spotykanie się z przyjaciółmi lub po prostu pójście gdzieś na spacer.

Główne zdjęcie: takprosto.cc