Idealni ludzie nie istnieją - ten aksjomat oparty jest na doświadczeniu życiowym. Każdy znak zodiaku ma swoiste negatywne cechy.

Przywództwo Barana

Jeżeli nie czujesz się komfortowo nosić to co już twoja przyjaciółka ma, albo specjalnie nie cieszysz się wspaniałym prezentem przy wszystkich, aby nie wzbudzać zazdrości - zdecydowanie twoja przyjaciółka jest spod znaku Barana. W końcu jest to znak, który lubi wszystko, co najlepsze i nie będzie tolerować kogoś, aby ktoś go przewyższył. Chodzi o to, że Baran jest liderem, który zawsze powinien być pierwszy. Często ta cecha czyni go zbyt apodyktycznym i dlatego jest nie do zniesienia.

Lenistwo Byków

Oglądanie programów telewizyjnych jeden po drugim, leżenie na kanapie, relaks na balkonie – są to rzeczy nieodłącznie związane z Bykiem. Uwielbiają one przebywać w relaksującym, komfortowym otoczeniu. Jednak te leniwce bardzo dobrze rozumieją, dlaczego zachowują się w ten sposób. Ich dewiza życiowa jest następująca: dopóki nic nie robię, życie nie zmieni się na gorsze. Potrzebuje tylko tego. Czy Byk ma rację, czy nie - wcale mu to nie przeszkadza.

Gadatliwe Bliźnięta

Ich natura jest dwojaka. Z jednej strony – wierni przyjaciele, z drugiej - osoby o dwóch twarzach. Jeśli Bliźnięta mają jakieś informacje, to nie będą w stanie zachować ich w tajemnicy i z pewnością opowiedzą wszystkim. Nawet gdy próbują się powstrzymać, nic z tego nie wyjdzie. Z natury są one bardzo towarzyskie, dlatego podczas rozmowy mogą nawet przypadkowo powiedzieć trochę za dużo.

Ponurość Raków

Raki są bardzo delikatne i wrażliwe, dlatego zawsze „chowają się pod skorupą”. Znak ten nie akceptuje nawet małych uwag, a co dopiero krytyki. Nawet nieszkodliwy i życzliwy żart może wywołać płacz. Raki komunikując się, nieustannie szukają haczyka w każdej frazie wypowiedzianej przez rozmówcę, doszukują się czegoś złego i fałszywego. Takie usposobienie często prowadzi do tego, że Raki są samotnikami.

Niebiański Lew

Lew – to pępek świata lub środek wszechświata.. W ten sposób czują się i wymagają odpowiedniego podejścia. Lwy powinny zawsze znajdować się w centrum uwagi. Jeśli jego zdjęcie lub post w sieci społecznościowej zyska niewiele polubień - usunie go. Jeśli zdarzy się, że Lew zostanie przyćmiony na sekundę, na pewno przekona sam siebie, że wszystko wydarzyło się tylko za jego pozwoleniem.

Krytyczność Panny

Myśli, potępiające zdania, nadkrytyczność - wszystko to cechy Panny. Ten znak wszystko zauważa, wszystko widzi, wszystko pamięta. Zachowuje w pamięci prowokujące sytuacje i nieprzyjemne wybryki, które kiedyś zauważyły. Panny na pewno wytkną wam te błędy i pomyłki. Z łatwością skrytykują cię. Jeśli chodzi o siebie, uważają się za po prostu idealne.

Słaba odporność na stres – Waga

Bardzo niezdecydowane natury, którym trudno jest podjąć nie tylko silne, ale po prostu niezależne decyzje. Zawsze mają wątpliwości, nie tolerują negatywności, nie dążą do konfrontacji. Negatywne myśli i wątpliwości trzymają w sobie, przez co ich poziom stresu rośnie jak tocząca się śnieżna kula. Jeśli Waga podnosi głos, oznacza to, że jest po prostu przytłoczone negatywnymi emocjami i nie może nad nimi zaponować.

Zazdrość Skorpionów

Podejrzliwy i bezpodstawnie zazdrosny znak. Skorpiony uwielbiają siebie i nie pozwolą, aby druga połowa ich zdradzała. W tym celu są gotowe na wszelkiego rodzaju manipulacje: oczarowanie, uwodzenie, olśnienie. Możesz być jednak pewien, że Skorpion potrafi „ukłuć i zatruć jadem” podczas pierwszej kłótni. Na pewno nie będziesz w stanie wygrać bitwę ze Skorpionem.

Przywództwo Strzelców

Nigdy nie usłyszysz Strzelca pytającego o kogoś lub o coś. Z jego ust wychodzą tylko rozkazy. Potrafi kompetentnie dowodzić, a zrucanie obowiązków z siebie na innych przychodzi mu jeszcze łatwiej. Są to prawdziwi samotnicy, którzy są nie zależne od nikogo. Mogą z łatwością rzucić wyzwanie całemu światu i dołączyć do tej walki. Oczywiście ta cecha pozwala wiele osiągnąć, ale stwarza problemy podczas komunikacji.

Życzliwość Koziorożca

Koziorożce pragną materialnego bogactwa. Aby je zdobyć, są bardzo pragmatyczne. Koziorożce wspinają się po drabinie kariery zgodnymi pozazdroszczenia sukcesami i są gotowe położyć na szali swoje relacje rodzinne lub przyjaźń. Jednocześnie będąc u szczytu sławy, Koziorożec w ogóle nie będzie żałował, że poświęcił swoich najbliższych. Ponadto motto tego znaku w stosunku do innych brzmi: „Trzymaj przyjaciół blisko, a wrogów jeszcze bliżej”.

Inteligencja Wodnika

Wodnik zdecydowanie ma inny sposób myślenia niż inne znaki. Myśli innowacyjnie, oryginalnie, niestandardowo. Praca biurowa lub monotonna nie jest dla niego; nie jest stworzony do pracy od rana do wieczora. Wodnik często marzy o przyszłości i pozwala innym wcielić w życie. Oczywiście takie podejście do biznesu może drażnić innych. Wodnik jest naprawdę wyjątkowy i oryginalny, świat po prostu nie dorósł do jego ideologii.

Pesymizm Ryb

Ryby to entuzjastyczni, kreatywni ludzie, którzy w pracy mogą zapomnieć o najważniejszym. Mogą łatwo pominąć lunch lub kolację, jeśli są zajęci ulubioną pracą. Taka pewność i poświęcenie jest niesamowite. Jednak Ryby są podatne na pesymizm i są w stanie odmówić wykonywanie pomysłu w trakcie jego realizacji. Rybom bardzo trudno jest odrzucić zły nastrój lub pokonać wątpliwości i ukończyć pracę. Warto jednak przekonać się do optymizmu i ukończenia projektu.

Sprawdź na swoim przykładzie, czy układy gwiazd określają twoje cechy prawidłowo i staraj się zrozumieć swoje otoczenie.

Główne zdjęcie: google.com