Wzruszające i inspirujące wydarzenie miało miejsce w tym tygodniu w tureckim Stambule. W sieciach społecznościowych repostują zdjęcia bezdomnej kotki, która przyniosła swoje chore kocię prosto do szpitala, do lekarzy. Pomyliła klinikę weterynaryjną z oddziałem ratunkowym, ale okazało się, że jest jeszcze lepiej — pomocy została udzielona tak szybko, jak to jest możliwe. To jest dobra wiadomość w trudnych czasach!

Ona wie, wierzy, że ludzie pomogą!

foto: storyfox.ru

Autorem zdjęć jest Merwe Ozkan. One są wykonane w jednym ze szpitali w Stambule. Kotka przyniosła kocię i ledwo ich zobaczyli, jak ludzie natychmiast się zebrali obok. Lekarze mieli wystarczająco dużo doświadczenia i przeczucia, aby zrozumieć, że zwierzę nie jest tu bez powodu. Podczas gdy niektórzy dzwonili do kliniki weterynaryjnej, inni przeprowadzili wstępne badanie kociaka, a ktoś nalał matce mleko i pokruszył chleb.

foto: storyfox.ru

foto: storyfox.ru

Nie było widocznych urazów u kociaka, więc został zabrany do weterynarzy, niech oni leczą go. Z kotem-mamą, jak donoszą świadkowie, wszystko jest w porządku. Ta wiadomość natychmiast rozprzestrzeniła się w sieciach społecznościowych i wywołała burzę aprobaty. Stambuł jest znany jako miasto, w którym koty są traktowane z szacunkiem. A teraz, gdy cała Turcja jest na kwarantannie, ludzie bardzo potrzebują takich dobrych, zachęcających wiadomości!

foto: storyfox.ru

Główne zdjęcie: storyfox.ru