Dziecko było znalezione na stacji kolejowej i wysłane do sierocińca, skąd rok później zostało zabrane przez małżeństwo, które zmieniło życie dziewczynki.

Los ich połączył

Chuck i Kim Walker mieli dwóch własnych synów, ale jedno dziecko dotknęła tragedia, dlatego postanowili zaadoptować dziecko z sierocińca. Para zdecydowała się na taki krok prawie trzy lata później, ale gdy tylko usłyszeli historię małej Brety, zdali sobie sprawę, że muszą uratować dziecko.

foto: google

Dziewczynka w tym czasie miała zaledwie rok. Została zabrana z sierocińca i przewieziona do Ameryki, gdzie dziecko zaczęło prowadzić normalne życie.

To jest talent!

Pewnego dnia rodzice zauważyli, że Bretta dość nietypowo zareagowała na wybicie zegara. Po wyciszeniu mechanizmu dziewczynka powtórzyła wszystkie usłyszane dźwięki.

foto: google

Z biegiem czasu rodzice zdali sobie sprawę, że dziewczynka dorastała z prawdziwym talentem. W wieku dwóch lat zdali sobie sprawę, że życie Bretty będzie związane z muzyką.

foto: google

Teraz Bretta jest znaną osobą w Stanach Zjednoczonych. Występuje na stadionach i w różnych programach telewizyjnych. Pomaga także dzieciom w realizacji ich marzeń. W wieku około 15 lat wydała swoją własną płytę muzyczną, która została nagrana w jednym z najlepszych studiów w Ameryce.

foto: google

Dziewczyna ma wyjątkowy głos, który wywoła gęsią skórkę nawet dalekim od muzyki ludziom.

Główne zdjęcie: google.com