Panny mają dobrze rozwiniętą intuicję. Mimo konieczności obliczania i ważenia wszystkiego przed podjęciem decyzji, zawsze słuchają swojego wewnętrznego głosu.

Instynktownie określają kto je okłamuje albo kto jest nieszczery. Panna jest mądra ponad swój wiek. Ten znak nie lubi daremnego zużycia energii i stara się stłumić każdy agresywny atak w zarodku.

Panny gaszą konflikty ze zręcznością arbitra. Jako jedyne z kręgu zodiakalnego metodycznie i skutecznie wyjaśniają sytuację i bez większych strat godzą walczące strony.

Panny są godne zaufania, szanując bezstronność sądów i bezstronność w ocenie otaczającego ich świata.

Chociaż trudno w to uwierzyć, ale Lew może być bardzo mądry. Obserwując, jak się wygłupia, potrząsasz głową i wątpisz że jest mądry.

Jednak to prawda. Lew jest doskonale zorientowany w labiryncie psychologicznych zawiłości natury ludzkiej, wnika głęboko w istotę problemu i precyzyjnie znajduje wyjście.

Jest to zaleta tego znaku zodiaku, który współczuje ludziom, dzieciom, zwierzętom i chorym. Każdemu, kto ma kłopoty.

Możesz poprosić Lwa o pomoc, polegać na nim w trudnych chwilach. Jest na tyle wnikliwy, by zdobyć niezbędne doświadczenie życiowe i często udziela dobrych rad.

Nie jest łatwo porozumieć się ze Skorpionem. W każdym słowie słyszy haczyk, kpinę lub oskarżenie. Jeśli masz szczęście znaleźć się w kręgu jego faworytów – można Ci pogratulować.

Skorpion będzie wobec ciebie lojalny, ruszy do walki z tobą, broniąc twojej pozycji do końca. Połączenie gwałtownego temperamentu i żywiołu wody, do której grupy należy ten znak zodiaku, nadaje silną i nieprzewidywalną naturę.

W życiu musi walczyć ze swoimi wadami, takimi jak złość, niechęć, zemsta. Ale gdy dorasta cechuje się samodyscypliną.

Zgromadzona przez lata mądrość przynosi owoce i udaje mu się wyjść zwycięsko z każdej kłótni.

Wodnik patrzy na świat pod innym kątem niż inne znaki. Jest raczej mądrym starcem w przebraniu atrakcyjnego młodzieńca lub delikatnej dziewczyny.

Jego dusza ma wewnętrzną mądrość, która jest wrodzona. To tak jakby doświadczenia przodków na przestrzeni wieków zostały zebrane, aby utrwalić się w pamięci Wodnika.

Lekkomyślność i ryzyko są dla niego zwykle nietypowe, ale czasami robi rzeczy, których musi żałować. Ta cecha jest ukryta pod płaszczykiem nieporadności i pewnego rodzaju roztargnienia.

Zawsze jest z nim bliski przyjaciel, osoba która wie, jak naprawdę wrażliwy jest Wodnik.

Mądrość Wagi wynika z początkowej potrzeby harmonii ze wszystkimi. Nie tolerują długich kłótni, okrucieństwa, żartów. Przebywanie we wrogim środowisku jest dla nich nie do zniesienia, więc starają się unikać konfliktów.

Waga dostosowywuje się do otoczenia, zachowując neutralność z godnością nawet w kręgu agresywnych osobowości. Jest niezwykle trudno wyprowadzić ją z równowagi.

Niestety, jeśli tak się już stanie, ich system nerwowy cierpi niesamowicie. Starając się uniknąć tego rodzaju sytuacji, Waga próbuje organizować życie według własnego uznania, przyzwyczajając ludzi do systemu negocjacji.

Główne zdjęcie: google.com