Ta niesamowita historia to prawdziwy cud. Dziewczyna nawet nie wiedziała, że ​​jest w ciąży, prawie do samego porodu. Dzięki Bogu dziecko urodziło się absolutnie zdrowe.

W tej chwili szczęśliwa mama opowiada że ona i jej mąż stracili już wszelką nadzieję, że będą kiedyś mieli własne dzieci. Laura poroniła już dwa razy, więc pogodziła się już że będą bezdzietnym małżeństwem.

Wszystko było jak zwykle, kobieta żyła normalnie i nawet niczego nie podejrzewała - zajmowała się swoimi sprawami, chodziła do pracy, na spacery, na zakupy... A tu nagle, przed Świętem Dziękczynienia okazało się, że ich rodzina wkrótce się powiększy. Lauren była już w 38 tygodniu ciąży. Maleństwo Wyeth urodził się 2 grudnia 2019 roku.

Kobieta wyjaśniła później, dlaczego nie wiedziała o swojej ciąży. Od dawna zdiagnozowano u niej zespół policystycznych jajników. Z tego właśnie powodu przez całe życie jej cykle menstrualne były nieregularne.

foto: laykni.com

Jak twierdzą lekarze, często zdarza się, że kobieta żyje i nie wie że jest w ciąży, zwłaszcza z taką sylwetką jak Lauren. Ona z kolei twierdzi, że praktycznie nie zauważyła zmian w swojej figurze, ubrania leżały na niej jak poprzednio.

„Nie sądzę, żebym mogła kochać kogoś bardziej niż mojego syna. Jego urodziny to najlepszy prezent, jaki mogłam dostać ”- mówi nowa mama.

Główne zdjęcie: laykni.com