36-letnia Becky Watts ma dwoje dzieci, które od dawna prosiły o niezwykły pokój dla ich pokoju. Jednak kobieta nie miała pieniędzy na remont na dużą skalę, dlatego zainspirowana zdjęciami z Internetu postanowiła wykorzystać posiadaną niewielką kwotę.

foto: laykni.com

„Moje dzieci chciały pokoju w stylu dżungli, więc zaczęłam od zestawu szuflad, które dostałam w prezencie od klienta kilka lat temu. Pomalowałam je na zielono i dodałam złote rączki” – wyjaśnia Becky.

foto: laykni.com

Następnie Becky kupiła niebieską farbę do ścian i zaczęła malować pasy tygrysa.

foto: laykni.com

„Znalazłem w Google rysunek z paskiem tygrysa, który mi się spodobał, i skopiowałam go. Na drugiej ścianie chciałam przykleić tapetę w kropki, ale kosztowała ona około 70 funtów za rolkę, więc po prostu pomalowałam ścianę na biało i namalowałam plamy czubkiem pędzla ”– mówi kobieta.

foto: laykni.com

Najmłodszy syn Becky uwielbia pandy, więc one również są obecne w wystroju pokoju.

foto: laykni.com

„Pomalowałam łóżka na cztery różne kolory, bo bałam się, że jeden kolor mi nie wystarczy, a na drugą puszkę nie było pieniędzy. Wybrałam kolor musztardy, aby przypominał lamparta lub żyrafę” – mówi Becky.

Następnie została pomalowana szafka z zabawkami, a szuflady pod łóżkiem została zrobiona z szuflad kredensu, który Becky kiedyś chciała wyrzucić.

foto: laykni.com

Kobieta dodała sztuczne rośliny, aby stworzyć atmosferę dżungli i girlandę świetlną, aby wszystko wyglądało trochę magicznie.

foto: laykni.com

„Remont kosztował mnie tylko 150 funtów. Potrzebowałam tylko dobrej farby i odrobiny wyobraźni” – wyjaśnia Becky.

Główne zdjęcie: laykni.com