Dziewczyna ukraińskiego pochodzenia Mila przez wiele lat mieszkała z rodziną w Rydze. Zawsze uwielbiała podróżować i rozumiała, że ​​praca biurowa nie jest dla niej. Dlatego wraz z bratem dziewczyna otworzyła sklep internetowy. Mila pracowała zdalnie, co pozwoliło jej podróżować i zarabiać pieniądze. W ciągu zaledwie 5 lat dziewczyna odwiedziła 36 krajów. Mila cieszyła się życiem, nawet nie myśląc o małżeństwie. Los przygotował jej co innego.

foto: interesnoznat.com

foto: interesnoznat.com

Wraz z przyjaciółmi pojechała do Indii, gdzie odwiedziła świątynię buddyjską, w której zaproponowano jej medytację, znalezienie harmonii i zamieszkanie przez jakiś czas. Mili spodobał się ten pomysł. Jej mistrzem był mnich o imieniu Ten, pochodzący z Tajlandii. Na szczęście był jedynym, który mówił po angielsku. Po krótkiej rozmowie i wspólnie spędzonym czasie Mila zdała sobie sprawę, że się zakochała. Ale co zrobić - mnich złożył ślub celibatu i życia w skromności. Mila straciła głowę, była gotowa na wszystko by go „zdobyć”.

foto: interesnoznat.com

Ten nie potrafił oprzeć się urokowi dziewczyny. Sześć miesięcy później zakończył służbę w świątyni i zrzekł się swoich ślubów. Wtedy już zaczął romans z Milą. Ten rozumiał, że takie zachowanie jest niedopuszczalne, dlatego wybrał zwykłe życie ze swoją ukochaną. Ten zaprosił Milę, aby pojechała z nim do Tajlandii. Tam przedstawił dziewczynę swojej rodzinie. Nawiasem mówiąc, Mila była gotowa na najtrudniejsze warunki życia na tajskiej pustyni. Jednak rodzina Tena była całkiem zamożna.

foto: interesnoznat.com

foto: interesnoznat.com

foto: interesnoznat.com

Rodzice przyjęli synową. Jak przyznała matka Tena: syn prowadził burzliwe życie, a w wieku 30 lat zdecydował się ustatkować i zostać mnichem. Rodzice martwili się, że nie będą mieli wnuków. Teraz, wraz z pojawieniem się Mili, ich syn znalazł szczęście i założył rodzinę. Po 4 latach związku doczekali się córki. Mila i Ten sformalizowali swój związek. Teraz są razem od 7 lat. Ten prowadzi interes, a Mila wychowuje córkę. Para jest szczęśliwa i nie żałuje swojej decyzji.

foto: interesnoznat.com

foto: interesnoznat.com

foto: interesnoznat.com

Główne zdjęcie: interesnoznat.com