Astrologowie rozróżniają 3 znaki zodiaku, które są nieodłącznie związane z nieznośnym charakterem. Przedstawiciele trójki liderów są zaskakująco różni, ale jednocześnie trudno nawiązać z nimi relacje oparte na zaufaniu. W odróżnieniu od monogamicznych ludzi zodiakalnych wyróżnia ich także nietrwałość związków, która leży na poziomie podświadomości.

3 miejsce: Bliźnięta

Bliźnięta są bardzo wesołe i rozmowne. Jednak nie bez powodu centralna postać towarzystwa zajmuje honorowe trzecie miejsce w tym rankingu. Ich nieodparty charakter jest tylko maską, za którą kryją się ich prawdziwe potrzeby. Osoby spod znaku Bliźniąt trudno jest zadowolić prawie we wszystkim, od romantycznych związków po czynności zawodowych.

W obronie nie zabierają głosu, ich metoda jest bardziej okrutna – obojętne lub czasami okrutne zachowanie wobec sprawcy, gorsze niż straszna zemsta.

Pozornie Bliźnięta słuchają opinii rozmówcy, ale w rzeczywistości ignorują je całkowicie. Jeśli komuś wydaje się, że ten znak zodiaku jest bardzo wyrozumiały, należy podkreślić, że w przyszłości przyjdzie rozczarowanie, ponieważ to tylko pozór.

2 miejsce: Baran

Baran jest niegrzeczny i źle wychowany. Potrafi obrazić osobę w mgnieniu oka w najbardziej śmieszny sposób i w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Fajna rozmowa może gwałtownie przerodzić się w konflikt i nie ma znaczenia, czy jest to rozmowa prywatna, czy w kręgu dużej grupy ludzi.

Baran nie martwi się opinią innych, bo zawsze ma rację. Jego egoistyczna natura nigdy nie przyznaje się do własnego błędu. Jeśli jednak Baran jest pewien, że jest winny, spróbuje się odkupić jakimś prezentem. Jednak to nie jest hojność, ale jałmużna, a przyjmując ją raz, nie należy zakładać, że kłótnia się nie powtórzy. Przy częstej komunikacji wystarczy najwyżej 3 dni, aby Baran ponownie pokazał swój nieodpowiedni sarkazm.

1 miejsce: Skorpion

Oto zasłużony lider tej trójki. Skorpion ma najbardziej złożoną osobowość ze wszystkich znaków zodiaku. Jest mściwy, okrutny dla wszystkich i nie może się cofnąć. Zawsze bierze własne, a nawet cudze, niezależnie od opinii innych. I to nie wszystko!

Zazdrość, złość i obsesja na punkcie partnera sprawiają, że Skorpion jest niesamowicie bezlitosny. Z łatwością wymyśla nieistniejące fakty i z wielką radością fałszywie oskarża partnera. Skorpiony traktują ludzi jak rzeczy. A często ich partner odgrywa rolę przysługi lub niewolnika w życiu codziennym.

Główne zdjęcie: volkovysk.by