W indyjskiej rodzinie Rajesh i Hemaxi 20 lat temu urodziła się córka o imieniu Ganatra. Wyglądała ona zupełnie inaczej niż wszystkie inne dzieci w Indiach. Chodzi o to, że dziewczynka miała jasną karnację, rude włosy i niebiesko-zielone oczy.

Już w wieku dwóch lat na twarzy dziewczynki zaczęły pojawiać się plamy. Nie rozumiejąc, co się dzieje z dzieckiem, rodzice zabrali ją do lekarza, ale okazało się, że były to zwykłe piegi.

foto: laykni.com

Taki nietypowy wygląd dla Indii doprowadził do tego, że w szkole Ganatra była stale wyśmiewana i dręczona, wyzywana od brzyduli. Dziewczyna była bardzo zraniona słowami rówieśników, więc w końcu zaczęła wstydzić się swego wyglądu. Warto zauważyć, że dla wszystkich było prawdziwą tajemnicą, dlaczego takie dziecko urodziło się w rodzinie rdzennych bombajczyków.

foto: laykni.com

Dziewczyna bardzo długo walczyła ze swoimi kompleksami, które na szczęście jej udało się pokonać. Ganatra zaakceptowała swój wygląd, a teraz jest całkiem pewna siebie i żałuje tylko, że tak długo się wstydziła swego wyglądu i zwracała uwagę na opinie innych.

foto: laykni.com

Oczywiście krewni i przyjaciele rodziny nawet doradzali wykonanie testu DNA, aby potwierdzić rodzicielstwo, jednak Rajesh i Hemaxi są w 100% pewni, że to jest ich dziecko i nie potrzebują na to żadnych dowodów.

foto: laykni.com

Główne zdjęcie: laykni.com